Rota Yedek Parça etiketli haberler

ROTA markalı ürünleri üreten NSK Group fabrikası, Mercedes firmasının yaptığı denetimlerden başarı ile geçerek hem kamyon hem de otobüs kısmında tüm dünyadaki projelerde verdiği teklifler ile proje alabilir statüsü kazandı.  

NSK Group, ROTA markası ile Automechanika Dubai ve Autos Truck Day fuarlarına katılarak ürünlerini tanıttı.

ROTA; ürettiği direksiyon ve süspansiyon parçaları ile birlikte yeni ürün grubu olan hidrolik silindirleri Automec fuarında sergiledi. Brezilya’da satış pazarlama ofisi ve deposu olan ROTA, fuarda ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.  

ROTA, Automechanika İstanbul Fuar’ında geliştirdiği “monoblok bugi çeki kolu” ve “kompakt X çeki kolu” ürünlerini ilk kez sergiledi. Uzun yıllardır ROTA markası ile üretim yaptığı direksiyon ve süspansiyon parçalarına ek olarak üretimine başladığı hidrolik silindirleri de bu fuarda ilk kez sergiledi. Ziyaretçiler hidrolik silindirlere ve konsept ürünlere yoğun ilgi gösterdi.  

ROTA markası ile direksiyon ve süspansiyon parçaları üreten NSK Group, şirketlerinde çalışanların ücretlerine 2018 Ekim ayı itibari ile % 10 artış yaptı.

NSK Group, ROTA markası ile Eylül ayında Almanya’da düzenlenen Automechanika Frankfurt ve IAA fuarlarına katıldı. ROTA standında güçlendirilmiş v çeki kolu başta olmak üzere yeni ürünlerini tanıttı.  

NSK Group, ROTA markası ile Türkiye’nin İlk 1000 İhracatçı Firması listesinde bu yılda yerini aldı.   

ROTA, saha ve laboratuvar testlerini tamamladığı güçlendirilmiş v çeki kolu ürününde %60 daha uzun kullanım ömrü sunmaktadır.

NSK Group, ROTA markası ile katıldığı Automechanika İstanbul fuarında birçok yeniliğe ev sahipliği yaptı. Fuarda ilk kez görücüye çıkan iki yeni ürün kataloğu ve güçlendirilmiş ürün ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.