sahte rulman etiketli haberler

Herkes tarafından saygı duyulan ve beğenilen seçkin rulman üreticisi NSK, kural tanımayan taklitçiler tarafından uzun süredir mağdur ediliyor. Hem orijinal malzeme üreticilerini hem de tüketiciyi aldatan sahte rulman üreticileri, alıcıları kandırmak ve yasa dışı faaliyetlerinin kârlılığını arttırmak için neredeyse hiçbir engel tanımıyor.  

Sahte rulmanlar küresel bir sorun olup tüm pazarlarda düşük kaliteli ürünleri satın alma riski mevcuttur. Yüksek kaliteli rulman üretiminde lider bir üretici olan NSK; güvenlik tehdidi oluşturan, kullanıcıların düşük güvenilirlik ve yüksek maliyetler ile karşılaşmasına sebep olacak olan bu sorunu gidermeye odaklanmaktadır.

“URB Grup’un 2011 Uluslararası Stratejik Birliktelik Toplantısı 16 Eylül 2011 tarihinde İstanbul’da yapıldı. Dünyanın en çok satış yapan rulman satıcılarının katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda URB Grup’un Strateji Değişiklikleri, Çevresel Faaliyetleri, Yeni Yatırımları ve tabi ki çok konuşulacak 2023 hedefi değerlendirildi. Toplantının ilgi çeken bir başka yönü ise; URB GRUP tarafından sahte rulmana karşı uygulamaya geçirilen Nano Partikül Teknoloji sunumu idi.”