seger korna etiketli haberler

Korna tasarımı, üretimi ve satışında Türkiye lideri olan Seger, Bayi Plasiyer Buluşma Günleri’nde çeşitli illerde görev yapan bayilerinin plasiyerleriyle bir araya geldi. Seger merkezini ve fabrikasını gezen plasiyerler, Seger Genel Müdürü Tülin Tezer’den sektör ile ilgili bilgi aldı.  

Korna tasarımı, üretimi ve satışında Türkiye lideri olan Seger, 6-9 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Automechanika İstanbul 2017 Türkiye Fuarı’na katıldı. Otomotiv endüstrisinin bir araya geldiği fuarda Seger, yeni ürünleri ve yeni projeleri hakkında ziyaretçilerine bilgiler verdi.

Otomotiv endüstrisinde kadın iş gücünün ağırlığı ve önemi gün geçtikçe artıyor.  Bursa İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (BUİKAD), Tülin Tezer’i Seger Korna’nın yurt içi ve yurt dışı pazarlardaki yönetim başarısını takdir etti ve her yıl düzenlediği “İş Yaşamında Başarılı Kadınlar Ödülleri"nde Tezer’i yılın başarılı kadın yöneticisi seçti.  

Araçlarda bulunan farklı sesli ikaz sistemleri ile trafikte oluşacak tehlikeli durumların önlenmesi amaçlanıyor. Binek araçlar, hafif ticari araçlar, ağır vasıta ve iş makinaları için özel olarak üretilen Seger 20GK geri vites kornası, olası kazaların önlenmesinde etkili oluyor.  

35 yıl önce Bursa’da kurulan Seger Korna, bugün Bursa ve Çin’deki fabrikalarında üretilen kornaları 70’e yakın ülkeye satmaktadır. Yılda 11 milyon korna üretilmekte ve dünyanın önde gelen otomotiv markalarının yanı sıra tren, vapur gibi birçok taşıt için de korna  tasarımı ve üretimi gerçekleştirilmektedir. Seger olarak pazar liderliğini sürdürmekten, en bilinen ve tercih edilen marka olmaktan büyük gurur duyduklarını ifade eden Seger Korna Satış ve Pazarlama Müdürü Cüneyt Coşkun; Pazara sunduğumuz ürün çeşitliliğinin bir benzeri yok. Bunca yıldır varlığımızı sağlamlaştırarak devam ettirmemizin en başlıca nedeni kaliteli üretime olan duyarlılığımızdır” dedi.

Korna üretim ve satışında Türkiye lideri Seger Korna, 13-17 Eylül tarihlerinde düzenlenecek Automechanika Frankfurt 2016 Fuarı’nda yeni nesil araçlar için tasarladığı özel ürünlerini tanıtacak.  

Korna tasarımı, üretimi ve satışında Türkiye lideri olan Seger Korna, 7-10 Nisan tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek Automechanika İstanbul 2016 Türkiye Fuarı’na katılacak. Otomotiv endüstrisini bir araya getiren fuarda Seger Korna, yeni nesil vasıtalar için ürettiği yeni ürünleri 81JH ve 20GK'yı da tanıtacak.

Türkiye’nin en büyük korna üreticisi Seger, yeni nesil ağır vasıtalara özel “Tek Boynuz-Unichorn” isimli korna üretti.  Yüksek ses gücüne sahip olan 80JH kod adlı havalı korna, kompakt dizaynıyla daha az yer kaplıyor.

Korna tasarımı, üretimi ve satışında Türkiye lideri olan Seger Korna,      24-27 Ağustos 2015 tarihlerinde düzenlenecek Mims Automechanika Moskova 2015 Fuarı’na katılıyor. Rusya otomotiv endüstrisini bir araya getirecek fuarda Seger Korna yeni ürünlerini tanıtacak.

TÜRKİYE’nin otomotiv ana sanayiindeki gücü, bu sektörde yan sanayinin de  küresel çapta güçlenmesini sağlıyor. Bursa’da kurulu Seger Ses ve Elektrikli Gereçler Sanayi A.Ş.’nin ürettiği kornalar 60 ülkede pazar buldu.