serdar aslan oss etiketli haberler

Avrupa'da sürücüleri ve yol devriyelerini temsil eden FIA, (FIA- Uluslararası Otomobil Federasyonu) “Otomotiv'in Dijital Dönüşümü ve Mevcut Veri Modellerinin Ekonomik Etkisi” üzerine bir çalışma yayınladı. Çalışmada, araç üreticileri tarafından desteklenen mevcut kapalı veri erişim modellerinin uzun vadeli ekonomik sonuçları değerlendiriliyor.  

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), 10 Temmuz 2018 tarihinde Konya’da “Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi” düzenledi. Konya Sanayi Odası’nın da desteğiyle gerçekleşen eğitim, katılımcılar tarafından ilgi ile takip edildi.

Avrupa'daki Otomotiv Satış Sonrası derneklerinin çatı federasyonu olan FIGIEFA’nın 24 Mayıs 2018 tarihinde, Avrupa Birliği ve Belçika'nın başkenti Brüksel'de yapılan Seçimli Olağan Genel Kurulu'nda, Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS)'nin Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Aslan, FIGIEFA'nın 8 kişilik Yönetim Kurulu'na tüm delegelerin oy birliği ile 3 yıllığına seçildi.  

Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetleri Derneği (OSS), 20 Nisan 2018 tarihinde İzmir Ege Bölgesi Sanayi Odası’nda “Satış Yönetimi ve Stratejik Pazarlama Eğitimi” düzenledi. Üyeler tarafından yüksek katılım sağlanan organizasyona, üye olmayan firmalar da ilgi gösterdi. Eğitim Komitesi Başkanı Serdar Aslan’ın sunumunda satış ve pazarlama trendleri ve otomotiv satış sonrası sektöründeki kullanım alanları yer aldı.  

Konya Sanayi Odası tarafından Selçuklu Kongre Merkezi'nde beşincisi düzenlenen Anadolu’nun en büyük ve en uzun soluklu konferansı olan OSEG (Uluslararası Otomotiv Sektörünün Geleceği ve Çözümü İçin Kümelenme) Konferansı, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın farklı ülkelerinden de sektördeki önemli isim ve firmaları biraraya getirdi. 28-29 Mart 2018 tarihinde,“Otomotivde Yenilikçi Teknolojiler” ana teması ile gerçekleşen konferansa, Otomotiv Satış Sonrası Ürün ve Hizmetler Derneği (OSS) Yönetim Kurulu Üyelerinden Serdar ASLAN moderatör olarak katılırken, Mutlu Peksaygılı ise dinleyici olarak katılım gösterdi.