simkan express etiketli haberler

SİMKAN OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş.  İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya,Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş, Bursa,  Kıbrıs Lefkoşa’dan sonra 11. SİMKAN EXPRESS noktasını açmak için Kayseri’den Çakır Otomotiv ile anlaştıklarını duyurdu.  

22 Ağustos 2017 tarihinde Simkan Marka Gecesi, Simkan Express noktası DNC OTOMOTİV ev sahipliğinde Bursa Sheraton Otel’de gerçekleşti. Katılımcılar arasında OPTİMAL ve GATES firmalarının temsilcileri de yer aldı. Gecede, Simkan Otomotiv’in Türkiye’de exclusive distribütörü olduğu MAG Germany Markası Simkan Otomotiv Pazarlama Direktörü  Alpaslan TOPÇU tarafından tanıtıldı ve katılımcıların soruları yanıtlandı.  

SİMKAN OTOMOTİV A.Ş., İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana ve Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş, Bursa’dan sonra Kıbrıs Lefkoşa’da 10’nuncu SİMKAN EXPRESS noktasını açmak için U&A Parts ile anlaştıklarını duyurdu.  

SİMKAN OTOMOTİV A.Ş., İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana ve Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş’tan sonra dokuzuncu noktasını Bursa’da açmak için DNC OTOMOTİV ile anlaştıklarını duyurdu.

İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana ve Mersin, Nevşehir’den sonra sekizinci noktasını Kahramanmaraş’ta açmak için MARPAR OTOMOTİV (OTO MARKET)  ile anlaştıklarını duyuran SİMKAN OTOMOTİV A.Ş., SİMKAN EXPRESS noktalarını büyütmeye devam ediyor.

İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana ve Mersin’den sonra yedinci noktasını Nevşehir de açmak için SOLMAZ OTO ile anlaştıklarını duyuran şirket 2016 sonuna kadar 10 noktaya ulaşacaklarını duyurdu.

Bildiğiniz gibi Simkan Express iş modelinin geçtiğimiz günlerde sitemizde haberini yapmış ve gelişmeleri hakkında sizleri bilgilendireceğimizi söylemiştik. Simkan Otomotiv A.Ş. den gelen açıklamaya göre ilk Simkan Express Franchise anlaşmasını Mersin merkezli Merih Otomotiv ile yaptıklarını duyurdular.

Dünyanın en çok gelir getiren ilk 20 şirket sıralamasında petrol markalarının ardından ikinciliğe sahip olan otomotiv endüstrisi, her geçen yıl gösterdiği büyüme performansı ile göz alıyor. Tüik (Türkiye İstatistik Kurumu) verilerine göre,  ülkemizde her gün trafiğe yeni çıkan araç sayısı 3 bin civarında; buna bağlı olarak yedek parça sektöründe her yıl iki haneli büyüme rakamlarıyla devam ediyor. İnsanlar için lüks olmaktan çıkıp zaruret haline gelen otomobil kullanımı aslında bu büyümenin nedenini anlatıyor. Belki de barınma, gıda ve giyimden sonra ertelenemeyen harcama kalemleri arasına giren araç bakımı ve yedek parça ihtiyacı aslında  pazarın ne kadar dinamik ve istikrarlı bir büyüme içinde olduğunu, krizlerden neden etkilenmediğini de açıklıyor.