Simkan Otomotiv etiketli haberler

SİMKAN OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş.  İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya,Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş, Bursa,  Kıbrıs Lefkoşa’dan sonra 11. SİMKAN EXPRESS noktasını açmak için Kayseri’den Çakır Otomotiv ile anlaştıklarını duyurdu.  

Simkan Otomotiv San. Tic. A. Ş. bünyesinde geçtiğimiz aylarda kurulan İş Geliştirme Departmanı sektörde de çalışmalarına devam ediyor.  Türk-Alman Üniversitesi ev sahipliğinde, Simkan Otomotiv Strateji ve İş Geliştirme Mühendisi İrem EROL, Login Yazılım İş Çözümleri Yöneticisi Ahmet Savaş Göktürk, Yrd. Doç. Seda Çelik Teker, Prof. Dr. Tuba Çonka, Prof. Dr. Faruk BAĞCI, Yrd. Doç. Ahmet YILDIZ’ ın katılımlarıyla gerçekleşen toplantıda, Endüstri 4.0  ve alt bileşenleri, Ar-Ge odaklı üniversite, Robot Teknolojileri, IoT, Solar Energy, Business Intelligence, Teknopark, gerçekleştirilecek olan birçok proje ve üniversite bünyesinde kurulacak olan ERP laboratuvarı, kapsamlı bir şekilde konuşuldu. 

Schaeffler, satış ortakları arasında bulunan Simkan Otomotiv ve müşterileri ile İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikte bir araya geldi. Simkan Otomotiv yetkililerinin ve yaklaşık 200 müşterisinin katıldığı İstanbul’da düzenlenen etkinlikte Schaeffler uzmanları ürün eğitimi vererek önemli bilgileri katılımcılarla paylaştı. Her iki taraf açısından da bilgi alışverişinin yoğun olarak yaşandığı etkinlik, doğrudan iletişim açısından önemli bir sinerji yarattı.    

Geçtiğimiz ay farklı üniversitelerde Endüstri Mühendisliği okuyan ve mezuniyet aşamasında olan öğrenciler, SİMKAN Otomotiv ev sahipliğinde bir araya geldiler. SİMKAN Otomotiv Genel Müdürü Metin Kurtarıcı liderliğinde tüm departman müdürlerinin de katılımıyla gerçekleşen, Endüstri 4.0 da dahil olmak üzere birçok konuda beyin fırtınası yapılan organizasyonda bunun yanı sıra SİMKAN Otomotiv şirketinde kurulacak ve Yönetim Kuruluna bağlı olacak Strateji ve İş Geliştirme departmanı sürecinin detayları konuşuldu.

22 Ağustos 2017 tarihinde Simkan Marka Gecesi, Simkan Express noktası DNC OTOMOTİV ev sahipliğinde Bursa Sheraton Otel’de gerçekleşti. Katılımcılar arasında OPTİMAL ve GATES firmalarının temsilcileri de yer aldı. Gecede, Simkan Otomotiv’in Türkiye’de exclusive distribütörü olduğu MAG Germany Markası Simkan Otomotiv Pazarlama Direktörü  Alpaslan TOPÇU tarafından tanıtıldı ve katılımcıların soruları yanıtlandı.  

SİMKAN OTOMOTİV A.Ş., İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana ve Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş, Bursa’dan sonra Kıbrıs Lefkoşa’da 10’nuncu SİMKAN EXPRESS noktasını açmak için U&A Parts ile anlaştıklarını duyurdu.  

SİMKAN OTOMOTİV A.Ş., İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana ve Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş’tan sonra dokuzuncu noktasını Bursa’da açmak için DNC OTOMOTİV ile anlaştıklarını duyurdu.

İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana ve Mersin, Nevşehir’den sonra sekizinci noktasını Kahramanmaraş’ta açmak için MARPAR OTOMOTİV (OTO MARKET)  ile anlaştıklarını duyuran SİMKAN OTOMOTİV A.Ş., SİMKAN EXPRESS noktalarını büyütmeye devam ediyor.

Simkan Otomotiv A.Ş. yedek parça sektöründe bir ilke daha imza attı. Volkswagen Audi grubundaki stok çeşidinden ödün vermeyen Simkan Otomotiv, Bosch Türkiye deposu ile gerçekleştirdiği stok entegrasyonu sayesinde diğer araç gruplarına da hizmet verir duruma geldi. Aynı zamanda öncelik hedeflerinden  biri olan, müşterilerine en kısa zamanda parça tedariği ilkesini bir üst seviyeye taşıdı.