Simkan Toptan Yedek Parça etiketli haberler

Simkan Otomotiv A.Ş. tam kadro yer aldığı Automechanika 2016’dan Türkiye’ye müjdeli haberlerle döndü. Tampondan tampona hizmet verdiği VW Audi grubundaki ürün ve marka çeşitliliği ile sektörde bulunabilirlik konusunda öncü olan Simkan Otomotiv A.Ş., sarf malzemeler satışıyla başladığı MAG Germany markasının ön düzen parçalarla devam ediyor olacağını açıkladı. 

Simkan Otomotiv A.Ş. Antalyalı dostlarıyla 29 Temmuz akşamı Crowne Plaza Antalya’da marka temsilcilerini buluşturan harika bir akşam yemeği düzenledi. Geceye Alman devirdaim markası GEBA, dünya devi MANN FILTRE, Alman üst segment fren grubunda adını duyurmuş HELLA PAGID, yine aynı şekilde dünya devi olan GATES firmasının marka temsilcileri ve kalite sorumluları katıldı. Ürün sunumları eşliğinde gerçekleşen akşam yemeğine 140 servis ve yedek parçacı müşteri katıldı. Aynı zamanda geceye Simkan Otomotiv A.Ş. nin Fethiye, Isparta, Burdur bölgelerindeki müşterileri de tam kadro yer aldı.

19 Nisan 2016’da Eskişehir’de Simkan Otomotiv ve Eksişehir’in tanınmış firmalarından Şen Otomotiv’in beraber düzenlediği organizasyonda, Aftermarket pazarının önde gelen markalarından fren balataları ve bileşenleriyle dünyanın önde gelen fren üreticilerinden HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS, triger setleri ve kayışta dünya markası olan GATES, devir daim motorlarını üstün Alman teknolojisi ile üreten GEBA,  alt düzende orijinal ekipman üreticisi olan Belçika markası SİDEM ve krank kasnağı, amortisör, ön düzen markası olan OPTİMAL  yetkilileri, servis noktaları ile bir araya gelerek, merak edilen sorulara cevap verdiler.

3 Aralık 2015’te Denizli Dedeman Park Otel’de Simkan Otomotiv ve Denizli’nin tanınmış firmalarından Gürcanoğlu Otomotiv’in beraber düzenlediği organizasyonda, Aftermarket pazarının önde gelen markalarından fren balataları ve bileşenleriyle dünyanın önde gelen fren üreticilerinden HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS, triger setleri ve kayışta dünya markası olan GATES, devir daim motorlarını üstün Alman teknolojisi ile üreten GEBA ve alt düzende orijinal ekipman üreticisi olan Belçika markası SİDEM yetkilileri, servis noktaları ile bir araya gelerek, merak edilen sorulara cevap verdiler.