sinan akın ege fren etiketli haberler

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv tedarik sanayinin öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren Ege Fren, Türkiye'nin lider uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul’a katıldı.  

Ege Fren, 2017 yılı “ Yenileme Pazarı Strateji Toplantısı”nı bayileri ile birlikte Kıbrıs Cratos Premium Otel’de 14 Ocak tarihinde gerçekleştirdi. Eğitmen ve Yaşam Koçu Ömer Çam’ın “Değişim” konulu semineri Ege Fren Bayileri tarafından büyük ilgi gördü.  

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv tedarik sanayinin öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren, 5 kıtaya uzanan geniş bir hatta ihracat yapan Ege Fren, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açan Automechanica Fuarı’na katıldı. Son dönemde Güney Amerika, Asya ve Avrupa’da faaliyet gösteren sanayi firmaları ile yaptığı yeni distribütörlük anlaşmalarıyla hedef büyüten Ege Fren, 2016 yılında ağır ticari araç fren balatası pazarında yüzde 50 büyümeyi amaçlıyor. 

Bayraktar Grubu bünyesinde otomotiv tedarik sanayinin öncü ve yenilikçi kuruluşu olarak faaliyet gösteren Ege Fren, otomotiv endüstrisinin kalbinin attığı Automechanica Fuarı’na katılıyor. ​