teknorot otomotiv etiketli haberler

Türkiye'nin lider uluslararası otomotiv endüstrisi fuarı Automechanika İstanbul, 4-7 Nisan 2019'da dünyanın dört bir köşesinden gelen 48,737 ziyaretçi ile rekor sayılara ulaştı. Türk ve dünya endüstrilerini bir araya getiren bu fuar, Türkiye için olduğu kadar çevre ülkeler için de önemli bir buluşma platformu haline geldi.  

Binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın en büyük üreticisi olan Teknorot, 7-9 Aralık tarihleri arasında yurtiçi bayilerinin satış ekipleri ile bu yıl ikincisini gerçekleştirdiği Motivasyon Buluşması’nda Antalya’da bir araya geldi.  

Teknorot, 7-8 Kasım tarihlerinde Ankara Crowne Plaza’da oto yedek parçacıları ve özel servislere yönelik iki günlük seminer gerçekleştirdi.

Teknorot Otomotiv, bayilerinin satış yöneticileri ile 5 Ekim 2018’de bir araya geldi. Toplantıda 2018 yılı değerlendirmesi yapıldı ve 2019 yılı hedefleri paylaşıldı. 2018 yılı kalan dönemi, 2019 yılına yönelik çalışmaları ve Türkiye pazarı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Teknorot iş ortakları 2019 yılına yönelik beklentilerini paylaştı.

Direksiyon ve süspansiyon parçaları üretiminde Avrupa’nın lider üreticilerinden biri olan Teknorot, 24-26 Kasım tarihleri arasında yurtiçi bayilerinin satış ekipleri ile “Motivasyon Buluşması’nda” Antalya’da bir araya geldi.  

Binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın lider üreticisi olan Teknorot, yurtdışı pazarında da seminerlerine devam ediyor.  

Binek ve hafif ticari araç gruplarında direksiyon ve süspansiyon parçaları üretiminde, mevcut kapasitesiyle yenileme pazarında Avrupa'nın en büyük üreticilerinden olan Teknorot Otomotiv Automechanika İstanbul’daki yerini aldı. 6-9 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen fuarda yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği Teknorot, bu sene de katılımcılardan ve ziyaretçilerden tam not aldı.  

Teknorot Otomotiv’in BMW-Mercedes ve Uzak Doğu grubu araçları ön düzen ve süspansiyon parçalarının Türkiye genelinde dağıtımı konusunda  anlaştığı yeni bayisi Hamle Otomotiv, Teknorot’un Düzce fabrikasını ziyaret etti.  

Binek ve hafif ticari araç ön süspansiyon takımları üretiminde, mevcut kapasitesiyle yenileme pazarında Avrupa'nın en büyük üreticilerinden olan Teknorot Otomotiv’in yeni Türkiye Pazarlama ve Satış Müdürü Emrah İŞBİLİR oldu.