Temel conta etiketli haberler

Türkiye’den 270 firmanın katılımcı olarak yer aldığı Automechanika Frankfurt 2018 Fuarı, 11 - 15 Eylül 2018 tarihleri arasında Messe Frankfurt fuar alanında gerçekleşti.  Bu yıl 25. kez gerçekleşen fuarda, yüksek kalite sızdırmazlık malzemeleri üreticisi Temel Conta, dikkatleri üzerine çeken başarılı firmalar arasında yer aldı.  

Automechanika Dubai, bu yıl 1-3 Mayıs arasında, bir kez daha, dünya otomotiv yedek parça sanayinin öncü firmalarını bir araya getirdi. İzmir’den tüm dünyaya yüksek kalite sızdırmazlık elemanları ve mühendislik hizmeti sağlayan Temel Conta, her yıl olduğu gibi, bu yıl da fuardaki yerini aldı.

Sızdırmazlık elemanlarından oluşan geniş ürün yelpazesi ile tam servis mühendislik hizmeti sunan Temel Conta, 05 – 08 Nisan 2018 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Automechanika İstanbul 2018 Fuarı’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da yerini sağlam bir şekilde doldurdu.  

Çin Halk Cumhuriyeti’nin dünya ticareti için en aktif şehirlerinden Shanghai, geçtiğimiz hafta uluslararası otomotiv sektörünü misafir etti. Automechanika serisinin Shanghai durağında katılımcı olan Temel Conta, yoğun ziyaretçi trafiği sayesinde başarılı bir fuar geçirdi.  

Temel Conta, bu sene de Las Vegas’ta çok başarılı bir AAPEX fuarı geçirdi. 160,000 kişinin ziyaret ettiği AAPEX fuarına senelerdir gösterdiği katılım ile beraber, bir çok farklı sponsorlukları da olan Temel Conta, sektörün önde gelen uluslararası otomotiv firmaları ile beraber bir çok ziyaretçiye ürünlerini sundu.  

Temel Conta, 14 – 16 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleşen Ina Paace Automechanika Meksika fuarında yeni ürünlerini ve son gelişmelerini katılımcıları ile buluşturdu.   

Conta ve diğer sızdırmazlık elemanları üretimi konusunda sektöründe lider firmalar arasında yer alan Temel Conta, 07 – 09 Mayıs 2017 tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Dubai fuarına katıldı. 

Temel Conta, 06-09 Nisan 2017 tarihleri arasında her yıl olduğu gibi bu yıl da dört gün boyunca 35 ülkeden yaklaşık 43.000 ziyaretçi ve 1.300 katılımcının iştirak ettiği ve 38.000 metre karelik Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Automechanika Fuarı’nda dünya markalarıyla beraber yerini aldı.  

Temel Conta otomotiv sektörünün geleceği olan jenerasyonlara ulaşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu Kennesaw Üniversitesinde gerçekleştirilen beşinci geleneksel Formula SAE buluşmasında, Temel Conta da ana sponsorlardan birisiydi.