üçel kauçuk etiketli haberler

Kauçuk üretiminde sektörün lider firmalarından ÜÇEL Kauçuk, 11-15 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Frankfurt 2018 Fuarı’na katıldı. ÜÇEL, hedeflediği pazar konumuna ulaşması, ürünlerinin pazar tarafından daha iyi algılanması ve müşteri portföyünü genişleterek kalitesini Avrupa pazarına yansıtmayı başardı.  

Kauçuk üretiminde sektörün lider firmalarından ÜÇEL Kauçuk, 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Automechanika İstanbul Türkiye Fuarı’na katıldı. Otomotiv endüstrisinin bir araya geldiği fuarda ÜÇEL, yeni ürünleri ve yeni projeleri hakkında ziyaretçilerine bilgiler verdi.  

Kauçuk üretiminde sektörün lider firmalarından ÜÇ-EL Kauçuk, 25-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Automec Sao Paulo 2017 fuarına katıldı.ÜÇ-EL, hedeflediği pazar konumuna ulaşması, ürünlerinin pazar tarafından daha iyi algılanması ve müşteri portföyünü genişleterek kalitesini Latin Amerika pazarına yansıtmayı başardı.

Kuruluşundan itibaren 37. Yılını geride bırakan ÜÇ-EL Kauçuk, kurumsal kimliğini yeniliyor. Bu kapsamda logo değişimine giden ve yeni logosunu ilk olarak Automechanika İstanbul’da  tanıtan ÜÇ-EL, yeni renk ve logosunda “Güvenilirliklerini” vurguluyor.