Simkan Otomotiv

Simkan Otomotiv Şehir : İstanbul
Web : http://www.simkan.net
Email : info@simkan.net
Telefon : 0850 200 4500 -
Fax : 0850 200 4599
Adres : Cumhuriyet Mah. Kartal Cad. Plaza Simkan, No: 95 Yakacık / TR-34876 Kartal/İstanbul

Firma Hakkında :


Kurulduğu tarihten itibaren Simkan Otomotiv, dünyanın önde gelen yedek parça üreticilerine ait ürünlerin ithalat, ihracat, lojistik ve satış sonrası hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. İlk günden bu yana biriktirdiği tecrübe ve teknik bilgisi sayesinde müşterilerinin beklentilerini genç ve dinamik kadrosu ile cevaplayan profesyonel bir kurum olmuştur.

75 kişilik profesyonel kadrosuyla hizmet veren firmamızın ana faaliyetlerini; toptan satış, perakende satış, sigorta tedarik ve branş dışı özel projeler oluşturmaktadır. Toptan satışta, ekibimiz, Türkiye genelinde 2500’den fazla noktaya ulaşarak orijinal ve aftermarket parça lojistik hizmeti vermektedir.

Antalya, İzmir, Bostancı/İstanbul ve Konya şubeleriyle perakende zincir ağını genişletmekte ve şubeleriyle Türkiye’nin her köşesine hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Türkiye’nin önde gelen sigorta firmalarına VW, AUDI, SEAT ve SKODA araç gruplarında yedek parça lojistik hizmetini başarılı bir şekilde yürütmektedir. Branş dışı araç gruplarında, yurt dışı danışmanlık hizmeti vererek, hizmet ağını en geniş seviyede tutmaktadır.

En üst seviyede teknoloji altyapı ve yatırımları, insan kaynaklarına verdiği önem ile firmamız tüm faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde devam ettirmektedir. Yeni proje ve faaliyetlerle gelecekte de, sektördeki farklılığını ortaya koyacak yatırımların mimari olmayı sürdürecektir.