Altay Otomotiv A.Ş.

Altay Otomotiv A.Ş. Şehir : İzmir
Web : www.altayoto.com
Email : info@otoaltay.com
Telefon : 232 457 23 03 -
Fax : 232 457 26 67
Adres : Tuna Mh 5500/1 Sk. No17/A Bornova/İzmir

Firma Hakkında :


Japon & Kore grubu araçların orijinal ve yan sanayi yedek parçalarının uygun fiyat ve kaliteli olarak temininde müşterilerimize toptan hizmet vermekteyiz

Şirketimiz 1982 yılında kurulmuş olup, Massey Ferguson ve Türk Fıat marka traktörlerin yedek parça bayilikleri ile (Egemak ve Uzel) otomotiv sektörüne girmiştir. 1995 yılında Japon ve Kore araçlarının yedek parçalarının perakende ve toptan satışına başlamıştır. 2003 yılında yeni bir yapılanmaya giderek traktör yedek parça sektöründen çıkıp bütün ağırlığını Japon ve Kore araçlarının üzerine yoğunlaştırmıştır. Bu yeni yapılanma ile daha dinamik ve genç arkadaşlardan oluşan güçlü bir yapıya kavuşmuştur.

Şirketimiz Hyundai, Kia, Mazda, Toyota, Nissan, Daihatsu, Honda, Suzuki, Isuzu ve Mitsubishi marka araçların mekanik, kaporta ve elektrik aksamlarının ithalatına ağırlık vermiş, bu çerçevede uygun fiyat ve kaliteli yedek parça temini sunarak sadece toptan olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.  

Firmamız siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak amacı ile  12000 m2 kapalı alana sahip  hizmet binamızda faaliyetlerini  sürdürmektedir.