ÜÇEL Kauçuk Otomotiv Yedek Parça

ÜÇEL Kauçuk Otomotiv Yedek Parça Şehir : Bursa
Web : https://www.ucelkaucuk.com/
Email : bilgi@ucelkaucuk.com
Telefon : 0224 482 46 30 -
Fax : 0224 482 46 33
Adres : Çalı Sanayi Bölgesi 37.SK NO:16 / B 16235 Nilüfer/Bursa

Firma Hakkında :


1980 yılında ÜÇEL Kauçuk Sanayi ismi ile Bursa Küçük Balıklıda üretime başlayan firmamız, kauçuk ve metal-kauçuk otomotiv yedek parça imalatında 33 yıldır faaliyetini sürdürmektedir.

Ürün gamımız; binek ve hafif ticari araçlar için motor takozu, amortisör takozu, şanzıman takozu, salıncak burcu, torsiyon takozu, aks-direksiyon körüğü, egsoz takozu, kalorifer-radyatör hortumundan oluşmaktadır.

Teknolojiyi ve son gelişmeleri yakından takip eden ve kapasitesini sürekli artıran firmamızın ürünleri ÜÇEL markası ile TSE tarafından 1990 yılında tescillenmiştir.

1996 yılında ÜÇAL OTO KAUÇUK LTD. ŞTİ. adıyla limited şirket olan firmamız 1999 yılından itibaren yurtdışı piyasalara açılmıştır.

Yurtiçi ve yurtdışındaki uluslararası otomotiv fuarlarına katılım ile ihracatta önemli bir ivme kazanılmıştır.

Yurtiçi pazardaki dinamik ve güçlü müşteri ağına paralel olarak yurtdışı pazar payımız da hızlı bir şekilde artmaktadır. 2008 sonu itibariyle ihracat yapılan ülke sayısı 33'ü geçmiştir.

İhracatımızın büyük bölümü Avrupa ülkelerine olmak üzere diğer bölgeler Kuzey Afrika, Güney Amerika ve Ortadoğu ülkeleridir. Bu ülkelerin birçoğunda ürünlerimiz ÜÇEL ambalajında TÜRK MALI ibaresiyle satılmaktadır.

Hedefimiz müşteri memnuniyetini sürekli kılmak, yeni pazarlar ile birlikte ürün çeşitliliğini artırarak yolumuzda ilerlemektir.