Motor Aşin Otomotiv

Motor Aşin Otomotiv Şehir : İstanbul
Web : http://www.motorasin.com.tr
Email : info@motorasin.com.tr
Telefon : 0212 473 49 49 -
Fax : 0212 471 53 36
Adres : Atatürk Mah. İkitelli Cad. No:44 34306 Küçükçekmece/İstanbul

Firma Hakkında :

1971 yılında Mercedes Benz ağır vasıta araçlarının yedek parça ithalat ve ihracatını gerçekleştirmek üzere kurulan Motor Aşin; kendini sürekli yenileyerek ve geliştirerek ağır vasıta ve binek grubu yedek parça sektöründe öncü ve lider bir firma olmuştur. Karşılıklı güveni sağlamlaştıran ilkelerinden taviz vermeden 45 yılı aşkın yurt içi ve yurt dışı pazarlarda başarıyla faaliyet gösteren fimamız:

Ağır Vasıta Grubunda;

MERCEDES BENZ, MAN, VOLVO, SCANIA, DAF, RVI, IVECO, KHD

Binek Grubunda;

MERCEDES, BMW, AUDI, VOLKSWAGEN, SEAT, SKODA, PORSCHE, MINI, OPEL, LAND ROVER, JAPON ve KORE grubu araçların orijinal ve yan sanayi yedek parçalarını tedarik ederek, yurt içi ve yurt dışına pazarlamaktadır.

Ürün gamında orijinal yedek parçalar ile beraber, dünyaca bilinen 105'den fazla yan sanayi markasını içeren geniş ürün yelpazesi ve yüksek stok kapasitesine sahip olan Motor Aşin; kendine ait 7 farklı lokasyonda, toplam 30.000 m2 alanda, 200 kişilik uzman ekibiyle müşterilerine kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Her geçen gün büyüyen bir ivme ile sektör liderliğini koruyan Motor Aşin; müşterilerine farklı alternatifersunmak amacıyla ASPART markası ile yedek parça üretimine başlamış ve her geçen gün ürün çeşidiniartırarak sektörde kalitesiyle öne çıkan bir marka haline gelmiştir.

Piyasadaki ihtiyaçlar doğrultusunda kaliteden ödün vermeden, ağır vasıta ve binek grubuna üretim yapan ASPART; müşterilerini “Farkı Deneyin” sloganıyla farkı denemeye davet etmektedir.

Distribütörlüğünü ve ana bayiliğini yaptığımız firmalardan bazıları:

Federal-Mogul (Nural, Goetze, Glyco, Jurid, Beru, Champion, Ferodo), ZF Trading (Sachs, Lemförder, Boge, ZF), Valeo, Hengst, Textar, Behr, Hella, Gates, Aisin, Knorr- Bremse, Elring, BF , Euroricambi, Tetik, Schaeffer (Luk, Fag, Ina, Ruvile), Bosch, SKF, Contitech

MİSYONUMUZ

Kaliteli bir hizmet anlayışı, prensipli ve dürüst bir kurumsal kimlik ile siz saygıdeğer ticari ortaklarımıza en iyiyi, en iyi şekilde sunmak.

Kısa vadeli ticari beklentiler yerine, uzun vadeli karşılıklı işbirliği ve memnuniyete dayalı oluşumları hedefeyerek tüm çalışanları buna teşvik etmek.

Oluşan piyasa şartlarında kendini en güzel şekliyle revize edip sektörde süregelen “daima yenilikçi olmak” misyonunu hep göz önünde tutarak bu bağlamda açılımlar yapmak.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini asıl hedef kabul edip, kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar, en geniş çeşit ve stoklama ile en hızlı hizmet anlayışı içinde profesyonel ticari etik değerlerine sadık kalarak haklı itibar ve liderliğimizi daha da ileri taşımaktır.