Serdaroğlu Otomotiv

Serdaroğlu Otomotiv Şehir : İstanbul
Web : http://www.serdarogluotomotiv.com
Email : mail@serdarogluotomotiv.com
Telefon : 0212 284 02 00 -
Fax : 0212 284 02 75
Adres : 4.Levent Eski Oto San. Yesilce Mah. Aytekin Sk. No:2 Kagithane/İstanbul

Firma Hakkında :


Hizla degisen ve gelisen otomotiv sektöründe müsterilerine daha iyi hizmet verebilmek için 2011 yilinda kendi binasina geçen Serdaroglu Otomotiv; 4.000 m2 depolama, 400 m2 ofis alani ile modern bir çalisma ortami olusturdu ve sektördeki degisimlere öncülük ediyor.

Agirlikli olarak mekanik aksam, ön düzen ve kaporta aksaminda hizmet vermekte olan Serdaroglu Otomotiv’in müsteri portföyünde ara toptanci, perakende ve yedek parça bölümü olan servisler yer almaktadir.

27 yildir sektörün içerisinde var olan, yaptigi ticaret ile müsterilerinin güvenini kazanan, sattigi malin arkasinda duran, ticari itibarini her seyin üstünde tutan, dürüstlügüyle müsterilerine en iyi hizmeti saglamaya çalisan, yaptigi yatirimlar ile sektörde öncü oyuncu olmayi hedefleyen Serdaroglu Otomotiv; yenilikleri yakindan takip ederek müsterilerine en iyi sekilde ulasmayi amaç edinmistir.

Firmamiz amaçlari dogrultusunda 2014 yilindan itibaren geçerli olmak üzere dünyanin önde gelen Aks ve Aks Kafasi üreticisi olan ODM Auto Parts Ind. Co. Ltd. firmasi ile 2014 yilindan itibaren geçerli olmak üzere uzun süreli distribütörlük anlasmasi imzalamistir.

Firmamiz 3PL tedarikçileri ile yapmis oldugu anlasmalar sayesinde sahip oldugu ulusal ve uluslararasi dagitim agi ile Türkiye'nin ve Dünya'nin her yerine JIT felsefesi ile teslimat yapabilmektedir.