Tatil öncesi 'araç check-up'ı için sadece 15 dakika yeter!

Tatil öncesi 'araç check-up'ı için sadece 15 dakika yeter!

Türkiye’nin 17 ilinde ve 25 noktasında hizmet veren ‘Mobil 1 Center’larda araçların 10 kritik nokta kontrolleri sadece 15 dakikada ve yağ değişiminde ücretsiz olarak yapılıyor

Özel otomobilleriyle uzun yola çıkacak tatilciler için, hem güvenliklerini hem de tatil keyfini riske atmamak adına araç bakımlarını yaptırmaları çok önemli. Aracın akü, motor kayış aksamı ve hortum bağlantı kontrollerinin yanı sıra fren sistemi, süspansiyon sistemi ve lastikler de yola çıkmadan önce uzman ellerden geçmeli. Motoru korumadaki en büyük görev ise uzun yolda motor yağlarına düşüyor.

Mobil 1 Center yağlama merkezlerinde 15 dakikada ücretsiz bakım

Dünyanın önde gelen motor yağı üreticisi ExxonMobil’in Türkiye’de 17 ilde ve 25 lokasyonda hizmet veren yağ değişim noktaları Mobil 1 Center’larda, araç kontrollerini yaptırmak hem çok kolay hem de  yağ değişimi ile birlikte ücretsiz. Merkezlerde yağ değişiminin yanı sıra; lastiklerden frenlere, yağ seviyesinden süspansiyon sistemine kadar, 10 kritik nokta kontrolü sadece 15 dakikada sağlanıyor.

Tatile çıkmadan önce kaliteli ve güvenilir hizmetin standart fiyatlara sunulduğu Mobil 1 Center’larda araçlara yapılan kontroller, uzun yolda sürücülerin karşılaşabileceği sorunların önüne geçiyor. Hızlı, modern, temiz, konforlu ve pratik bir hizmet anlayışı sunan Mobil 1 Center’ların eğitimli uzman kadrosu kontrollerin ardından 15 dakikada ekspres servis sunarken, misafirler, tatile çıkmadan önceki son molalarında dinleniyor.


Kategoriler: Genel Haberler