Esan Akü fuar sezonuna Moskova ve Paris ile devam etti

Esan Akü fuar sezonuna Moskova ve Paris ile devam etti

Esan Akü 2015 fuar maratonuna, 24-27 Ağustos tarihlerinde Moskova ve 13-17 Ekim tarihlerinde Paris ile devam etti.

Moskova MIMS 2015’e Esan Akü Damgası

Bu yıl 24-27 Ağustos tarihleri arasında Moskova’da 19.’su düzenlenen Uluslararası Otomotiv Ve Otomotiv Yan Sanayi Fuarı’nın gözdesi geniş ürün yelpazesiyle dikkat çeken Esan Akü oldu. Rusya ve BDT ülkelerinin en büyük sektörel fuarları arasında yer alan,Mıms Automechanika Moscow 2015’e, 36 ülkeden bin 107 firma katıldı.

Türkiye’den 64 firmanın bulunduğu fuarda tam kapalı ve buşonlu sistem akülerin yanı sıra yüksek şarj-deşarj özelliği ile yenilenmiş plaka yapısına sahip marin serisi akülerin tanıtımını yapan Esan Akü, katılımcıların büyük beğenisini topladı.

Esan Akü Fransa’yı Fethetti

Esan Akü, 13 - 17 Ekim tarihlerinde Paris’te düzenlenen Equip Auto 2015 Fuarı’na katıldı. Uluslararası Otomotiv Ekipmanları Fuarı'nda (Equip Auto 2015)  Esan Ve Energy markalı ürünlerini sergileyen Esan Akü, sektör temsilcilerinin de beğenisini kazandı.

Bin 400 firmanın katılım sağladığı 100 binin üzerinde ziyaretçi ağırlayan fuar alanında Esan Akü’yü Genel Müdür Atilla Birmiş, Yönetim Kurulu Temsilcisi Yaprak Soysalan, İhracat Bölge Müdürleri Ahmet Eren ve Aykut Koçak temsil etti.

Esan Akü Genel Müdürü Atilla Birmiş, 1975 yılından beri iki yılda bir düzenlenen fuarın, otomotiv ana ve yan sanayi firmalarını buluşturduğuna dikkat çekti. Fuara bu yıl Esan Akü’nin ilk kez katıldığını bildiren birmiş, Fransa ve Kuzey Afrika ülkelerindeki birçok firma ile önemli bağlantı kurduklarını ifade etti.

Equip Auto 2015 Fuarı ile Avrupa pazarında daha geniş kitleye ulaşma imkanı bulduklarını belirten Yönetim Kurulu Temsilcisi Yaprak Soysalan ise Esan Akü’nün dünya markası olma hedefine hızla ilerlediğini vurguladı.


Kategoriler: Akü