Motul İle Otomobilinizi Bahara Hazırlayın

Motul İle Otomobilinizi Bahara Hazırlayın

Soğuk ve bol yağışlı geçen kış mevsiminin ardından baharın gelişiyle havalar ısınıyor; doğa ve yol şartları değişiyor. Kışın yıpratıcı etkilerinden sonra otomobiliniz  bahar bakımına ihtiyaç duyuyor. Hem performans hem de güvenlik açısından otomobilinize yaptıracağınız sağlam bir bahar bakımı şart.

ARACINIZA BAHAR DOPİNGİ

Yoğun kış aylarından çıkışta ister dizel ister benzinli olsun aracınızı en uygun şekilde bahara hazırlayabilmek için yakıt sisteminizi gözden geçirmelisiniz. Fuel System Clean ürünleri bu konuda yardımcı olmak için sizi bekliyor. Direkt veya dolaylı enjeksiyonlu tüm tip dizel ve benzinli motorlarda kullanılmak üzere tasarlanan Fuel Sytem Clean, yakıt sisteminin bütününde görülen kirlenme tıkanmayı etkili şekilde temizleyerek aracınızı koruyor.

Motul ürünlerinden Fuel System Clean yakıt sisteminde oluşan yoğunlaşmalar, enjektör pompasında oluşan zift, ateşleme çemberinde oluşan sıkıntılar için çözüm üretir.  Motorunuzun etkin bir şekilde çalışması için ihtiyacınız olan yakıt sistemi temizleyicisi size performans açısından pek çok artı sağlar. Fuel System Clean kışın yoğun performansından çıkan aracınızın pompa ve enjektörlerini temizler, tortu oluşumunu engeller. Yakıtta oluşabilecek herhangi bir oksitlenmeyi engeller ve dağıtır. Yakıt tasarrufu sağlar ve performansı arttırıp kaliteli bir sürüş keyfi sunar.

SADECE CEBİNİZİ DEĞİL, DOĞAYI DA KORUR

Yoğun günlük tempo içerisinde hayatlarımızı emanet ettiğimiz araçlarımızın bakımını ihmal edebiliyoruz. Madeni yağlar ve sistem temizleme ürünlerinde değişen ve gelişen teknolojileri takip etmek zor.  Üretici onayları ve API gibi standartları gözetilerek motor yağı değişiminin yapılması gerekliliğini , aracımızın ömcü, bütçemizin kontrolu ve doğanın korunması konularını göz ardı etmemek için otomobilinizi güvendiğiniz servislere, Motul ürünleri kullanan bayilere teslim ediniz.  Ya da Motul internet sitesi üzerinden tüm araç sahiplerinin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanan Motul Lube Adviser ile doğru yağı seçin.

ARACINIZ İÇIN MOTUL MOTOR YAĞLARI

Aracınızın marka ve modeline göre doğru motor yağını seçmek çok önemli. İhtiyaca göre farklı ürünlerin olduğu %100 sentetik Motul 8100 serisi,  Technosynthese formülasyonlu 6100 serisi ve 2100 serisi ayrıca %100 sentetik ve araç üreticisine özel Spesific serisi ile motor sporları ve performanslı kullanım için geliştirilmiş 300V serisi ürünleri ile Motul binek araçların %99’unu kapsar.