Esan Enerjisi Fuarlara Yansıyacak

Esan Enerjisi Fuarlara Yansıyacak

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 7-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek Automechanika İstanbul’a katılacak Esan Akü, 1-4 Mayıs tarihleri arasında Nijerya’da düzenlenecek Lagos Motor Fair & Nigeria Autoparts Expo’da, 8-10 Mayıs tarihleri arasında Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleşecek Automechanika Dubai’de,  22-25 Ağustos tarihlerinde MIMS Automechanika Moskova ve 13-17 Eylül tarihlerinde Automechanika Frankfurt’ta yer alacak.

“Pozitif Enerji” sloganı ile hareket eden Esan Akü, katılacağı fuarlarda yenilikleri ve geniş ürün skalası ile yine sektörün öncü firmalarından olduğunu kanıtlayacak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Esan Akü Yönetim Kurulu Temsilcisi Yaprak Soysalan, üretim kapasitelerini ve müşteri memnuniyetini her geçen gün artırarak çalışmalarına devam ettiklerini vurguladı. Sektörün en prestijli fuarlarında Esan Akü’nün diğer firmalar arasından sıyrılarak ön plana çıkacağına dikkat çeken Soysalan, “7-10 Nisan tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek, Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika İstanbul’da Salon 3 A-295 numaralı standımızdayız. Bir ay sonra Nijerya, Dubai’de, daha sonra Moskova ve Frankfurt’ta olacağız. Sektörün en önemli tedarikçilerinden olduğumuzu bir kez daha hem ülkemizde hem de yurt dışında kanıtlama fırsatını yakalayacağız” dedi.

Esan Akü Fuar Takvimi 2016

7-10 Nisan 2016 Automechanika İstanbul – Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi 
1-4 Mayıs 2016 Lagos Motor Fair & Nigeria Autoparts Expo – Federal Palace Hotel
8-10 Mayıs 2016 Automechanika Dubai – Dubai Uluslararası Kongre ve Sergi Merkezi
22-25 Ağustos 2016 MIMS Automechanika Moskova – Expocentre 
13-17 Eylül Automechanika Frankfurt – Messe Frankfurt  


Kategoriler: Akü