Mobil 1 Center’ların 40’ıncısı Konya’da açıldı

Mobil 1 Center’ların 40’ıncısı Konya’da açıldı

Dünyanın önde gelen motor yağı üreticisi ExxonMobil, Türkiye’de 28 ilde faaliyet gösteren ‘Mobil 1 Center’ yağlama merkezlerinin 40’ıncısını 8 Nisan Cuma günü Konya’da açtı. Mutlu Oto ile beraber açılan Mobil 1 Center yağlama merkezinin açılış etkinliğine, ExxonMobil Türkiye Genel Müdürü Michel Gouzerh, ExxonMobil Pazarlama Müdürü Gamze Bozkurt,  ExxonMobil Distribütör Danışmanı Volkan Coşan, ExxonMobil Yetkili Bayisi Yağsan Petrol Ürünleri temsilcileri ve Konya’daki işadamları katıldı.

2016 sonuna kadar merkez sayısı 60’a ulaşacak!

Açılışa katılan ExxonMobil Türkiye Pazarla Müdürü Gamze Bozkurt ““Müşterilerine hızlı, modern, temiz, konforlu ve pratik bir hizmet anlayışı sunan ve sayıları 40’a ulaşan Mobil 1 Center’larla Türkiye çapında büyük bir aile olduk. Mobil 1 Center servis ağımızı önümüzdeki dönemde daha da genişletmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Mobil 1 Center yağlama merkezleri Türkiye genelinde Adana, Adıyaman, Ankara, Bilecik, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Erzurum, Gaziantep, İçel, İstanbul, İzmir, İzmit, Kayseri, Kıbrıs, Kırklareli, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Tekirdağ ve Zonguldak olmak üzere toplam 28 ilde yer alıyor.

Tam 15 dakikada ekspres servis hizmeti!

Mobil 1 Center yağlama merkezleri, dünyanın önde gelen sentetik motor yağı Mobil 1 ile birlikte müşterilerine hızlı, modern, temiz, konforlu ve pratik bir hizmet anlayışı sunuyor.

Mobil 1 Center yağlama merkezlerinde araç kontrollerini yaptırmak hem çok kolay hem de yağ değişimi ile birlikte ücretsiz. Merkezlerde yağ değişiminin yanı sıra lastiklerden frenlere, yağ seviyesinden süspansiyon sistemine kadar, 10 kritik nokta kontrolü sadece 15 dakikada sağlanıyor.