Simkan Otomotiv, Marka Tanıtım Organizasyonunda Müşterileri ile Markalarını Eskişehir'de Buluşturdu

Simkan Otomotiv, Marka Tanıtım Organizasyonunda Müşterileri ile Markalarını Eskişehir'de Buluşturdu

19 Nisan 2016’da Eskişehir’de Simkan Otomotiv ve Eksişehir’in tanınmış firmalarından Şen Otomotiv’in beraber düzenlediği organizasyonda, Aftermarket pazarının önde gelen markalarından fren balataları ve bileşenleriyle dünyanın önde gelen fren üreticilerinden HELLA PAGID BRAKE SYSTEMS, triger setleri ve kayışta dünya markası olan GATES, devir daim motorlarını üstün Alman teknolojisi ile üreten GEBA,  alt düzende orijinal ekipman üreticisi olan Belçika markası SİDEM ve krank kasnağı, amortisör, ön düzen markası olan OPTİMAL  yetkilileri, servis noktaları ile bir araya gelerek, merak edilen sorulara cevap verdiler.

Eskişehir’in önde gelen servislerinin katıldığı gecede, markaların üst düzey yöneticileri interaktif bir ortamda, servis noktaları ile deneyimlerini paylaşama ve birçok yeniliği anlatma fırsatı buldu.

Simkan A.Ş. Pazarlama Müdürü Alpaslan Topçu, organizasyon ile ilgili yaptığı açıklamada şu görüşleri paylaştı: “Hızla gelişen ve yenilenen sektörde, sürekli güncel kalabilmek gerçekten büyük bir çaba gerektiriyor, farkına varıyoruz ki ustalarımız bu tür organizasyonlarda temsil ettiğimiz dünya çapındaki markaları çok daha yakından tanımaya ve bir araya geldiklerinde birçok soruyu sormak için fırsat bulmuş oluyorlar. Simkan olarak  üretici-dağıtıcı-takıcı arasında güvenilir ve mükemmel bir köprü olmak için her gün daha iyisi adına atılım yapmak ve sektörün daha kaliteli bir hizmet ortamına kavuşması için katkıda bulunmak istiyoruz.

Temsil ettiğimiz markalar dünya çapında çok güçlü markalar ama yerel olarak baktığımızda müşterilerimizin markalar ile daha çok bir araya gelmesi gerektiğini görüyoruz, aldığımız sonuçlar bunun en önemli göstergesi. Eminim markalarda, böyle bir ortamda kendilerine çok iyi notlar alıyor ve sahanın gerçeklerini ve fırsatlarını daha iyi yakalayabiliyorlar.”

Simkan A.Ş., başarılı geçen Eskişehir organizasyonunun ardından, Türkiye genelinde 2016 yılı içerisinde temsil ettiği markalar ile birlikte birçok şehirde müşterileri ile buluşmayı planlıyor. Bir sonraki organizasyonun İstanbul’da yapılacağını belirten Simkan yetkilileri, yoğun ilgi nedeniyle organizasyonları hızlandıracaklarını belirttiler.


Kategoriler: Yedek Parça