WABCO Uygun Fiyatlı Parça Markası ProVia’yı Başlatıyor; Satın Alınabilirlik ve Güvenirliği Üstün Destek Ağıyla Birleştiriyor

WABCO Uygun Fiyatlı Parça Markası ProVia’yı Başlatıyor; Satın Alınabilirlik ve Güvenirliği Üstün Destek Ağıyla Birleştiriyor

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., otomotiv dünyasının önde gelen markalarını 60 yılı aşkın süredir Türkiye pazarına başarıyla sunmaktadır. Şimdi de bu markaların başında gelen WABCO, Ticari araçların güvenliğini ve etkililiğini geliştiren teknolojilerin öncü yenilikçisi ve global tedarikçisi, ProVia marka adıyla pazarlanacak uygun fiyatlı yedek parça ürün yelpazesini piyasaya sürdüğünü duyuruyor.

ProVia, ticari araç endüstrisine hizmet veren işyeri ve filo operatörlerinin genellikle kalite ve güvenirlik beklentilerini karşılayamayan ucuz parçalar ile kamyon, otobüs ve römorklara yönelik yüksek kaliteli yedek parça piyasası için gerekli olan yüksek yatırım arasında köprü kurmalarına yardımcı olmaktadır. ProVia parçaları, eski ticari araçların gelir getiren ömür ve güvenlik performanslarının artırılmasına yardımcı olmak suretiyle yatırım getirilerini maksimum düzeye çıkarmak için, operatörlere yönelik son derece çekici bir seçeneği temsil etmektedir.

“Her kutuda daha fazlası var” marka taahhüdü ile pazarlanan ProVia uygun fiyatlı yedek parçaları özellikle, kalite veya güvenlikten ödün vermeden güvenilir performans standartlarını karşılayan düşük fiyatla hizmet sağlayan bir tasarımla düzenlemektedir. ProVia, satış sonrası ürün ve hizmetlerin en popüler yenileme kategorilerinden dördünde 40’tan fazla bireysel üründen oluşan bir portföye sahiptir, söz konusu kategoriler şunlardır:

  • Fren balataları – ProVia şu anda, dünya genelindeki piyasalarda önde gelen kamyon, otobüs ve römork platformlarında en çok kullanılan havalı fren balatalarını (ADB) kapsamaktadır. ProVia fren balataları 20’den fazla farklı takım halinde gelmekte ve çeşitli ticari araç geliştiricilerinin 300’den fazla parça sayısı için yenileme alternatifleri sunmaktadır.
  • Kaplinler – ISO 1728 standardına uygun şekilde geliştirilen ProVia kavrama başlıkları toz, kir veya nem gibi uygulamaya bağlı kirleticiler ve olumsuz hava koşullarına karşı kamyonlar ve römorklar arasındaki havalı fren sistemi bağlantısı için etkin koruma sumaktadır.
  • Röle valfları – ProVia, dünya genelinde 20’yi aşkın üreticinin ticari araç platformları için beş farklı röle valfı sunmaktadır.
  • Sarmal ve düz borular – ProVia’nın eşsiz şekilde tasarlanmış beş tabakalı sarmal ve düz boruları sıkı ISO 7628 ve ISO 7375 standart şartlarını karşılamakta ve sarmalı olumsuz çevresel faktörlere karşı korumaktadır. ProVia’nın basit ve akıllı yaklaşımı, halihazırda piyasada bulunan yaklaşık 50 adet diğer sarmal ve düz borular ile aynı fonksiyonları sunan yenilikçi, altı boru tasarımı ile karmaşıklığı da azaltmaktadır.

ProVia’nın ürün yelpazesinin arkasında WABCO’nun satış sonrası yedek parçalara yönelik kapsamlı evrensel mühendisliği, üretimi, dağıtımı ve servis ağının endüstri lideri kapasitesidir. Bu sayede, ProVia hızlı teslimat süreleri ve yüksek hizmet seviyeleri sağlayabilmektedir.

2017 sonu itibariyle, ProVia dünya genelindeki ticari araçlar için hava kurutucu, kartuş ve basınç sınırlama valfları gibi 25’ten fazla ek ürün kategorisi için uygun fiyatlı parça alternatifleri oluşturmayı tasarlamaktadır. 

ProVia Hakkında

ProVia kamyonlar, otobüsler ve römorklar için uygun fiyatlı fakat kalite veya güvenlikten ödün vermeyen güvenilir performans sunan bir uygun fiyatlı ticari araç yedek parça markasıdır. ProVia fren balataları, kavrama başlıkları, röle valfları ve sarmal ve düz borular gibi kilit yenileme kategorilerinde 40’tan fazla ürün sunmaktadır. ProVia dünya genelinde ticari araç endüstrisine hizmet veren distribütörler, işyerleri ve filo operatörleri tarafından kullanılabilir. Daha fazla bilgi için, http://www.provia-auto.com/ adresini ziyaret edin.

WABCO Hakkında

WABCO (NYSE: WBC), ticari araçların güvenliğini ve etkililiğini artıran teknolojilerin öncü yenilikçisi ve global tedarikçisidir. Yaklaşık 150 yıl önce kurulan WABCO fren, stabilite, süspansiyon, şanzıman otomasyonu ve aerodinamik alanlarında çığır açan ürün ve sistemlere öncülük etmeye devam etmektedir. Bugün, dünyanın önde gelen bütün kamyon, otobüs ve römork üreticileri araçlarında WABCO teknolojilerini kullanmaktadır. Ayrıca, WABCO endüstriye gelişmiş filo yönetimi çözümleri ve satış sonrası hizmetler de sağlamaktadır. WABCO, 2014 yılında $2.9 milyar satış bildirmiştir. Şirketin merkezi Brüksel, Belçika’dadır ve dünya genelinde 11,000 çalışanı vardır. Daha fazla bilgi için www.wabco-auto.com adresini ziyaret edin. 
Etiketler:


Kategoriler: Yedek Parça