Esan Enerjisi Fuarlara Yansıyor

Esan Enerjisi Fuarlara Yansıyor

Esan Akü, Türkiye’nin ve Dünya’nın lider otomotiv endüstrisi fuarlarında boy göstermeye devam ediyor.  

Esan Akü, 7-10 Nisan tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Automechanika İstanbul’un ardından 1-4 Mayıs tarihlerinde Nijerya’da Lagos Motor Fair & Nigeria Auto Parts ve 8-10 Mayıs Automechanika Dubai’de sektörün önde gelen firmaları ile tüm yıla yayılan fuar maratonuna başladı.

Türkiye’nin ve dünyanın en önemli otomotiv endüstrisi fuarlarından Automechanika İstanbul’daki 1,282 katılımcıdan biri olan Esan Akü, dört gün boyunca yerli ve yabancı ziyaretçilerini ağırladı. “Pozitif Enerji” sloganı ile hareket eden Esan Akü, katıldığı fuarlarda yenilikleri ve geniş ürün skalası ile yine sektörün öncü firmalarından biri olduğunu kanıtladı.

Yeni logo tasarımı ile ön plana çıkan Esan ve Energy markaları ile ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Esan Akü, çalışanlarının, tedarikçilerinin ve müşterilerinin katıldığı özel bir organizasyona da ev sahipliği yaptı.

Bu yıl 11.si düzenlenen ve Orta Afrika’nın sayılı fuarlarından olan Lagos Motor Fair & Nigeria Auto Parts, 1-4 Mayıs tarihlerinde Lagos / Nijerya’da düzenlendi.

Orta Doğu’nun en önemli otomotiv yan sanayi fuarlarından Automechanika Dubai’ye bu sene de katılan Esan Akü, Türk firmalarına gösterilen ilginin her geçen yıl daha da arttığını, bunun da Türk yatırımcıları için bulunmaz bir fırsat olduğunu belirtti.

Sektörün en prestijli fuarlarında Esan Akü’nün diğer firmalar arasından sıyrılarak ön plana çıktığını belirten Esan Akü Yönetim Temsilcisi Yaprak Soysalan, Nisan ayında İstanbul ile başlayıp, Mayıs ayında Nijerya ve Dubai ile devam eden fuar maratonunda, sektörün en önemli tedarikçilerinden biri olduklarını ve tecrübelerini hem yurt içi hem de yurt dışında kanıtlama fırsatı yakaladıklarını belirtti. Ağustos ayında Automechanika Moskova ve Eylül ayında Automechanika Frankfurt ile devam edecek fuarlar ile ilgili güncel haberler için Esan Akü web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.
Etiketler:


Kategoriler: Akü