İntermobil Otomotiv, Hella, Behr Hella Service ve VDO İle Kapadokya’daydı!

İntermobil Otomotiv, Hella, Behr Hella Service ve VDO İle Kapadokya’daydı!

İntermobil, 2-3-4 Haziran 2016 tarihlerinde HELLA, BEHR HELLA SERVİCE ve VDO bayileri ile birlikte büyülü bir ortamın tadını çıkarmak ve coğrafi bir mucizeye tanık olmak için Kapadokya’daydı. 

Üç gün boyunca doğa ile içiçe olan katılımcılar aynı zamanda birbirlerini daha yakından tanıma fırsatını da yakaladılar. Bölge hakkında aldıkları bilgiler ve yaşadıkları deneyimler sayesinde hem eğlenmiş, hem dinlenmiş hem de ilişkilerini kuvvetlendirmiş olarak evlerine döndüler. 

İntermobil Otomotiv Mümessillik ve Ticaret A.Ş., otomotiv dünyasının önde gelen markalarını 62 yıldır Türkiye pazarına başarıyla sunmaktadır. Bu markalar arasında yer alan, otomotiv sektörü için aydınlatma, elektrik ve elektronik sistemler üreten ve geliştirmekte olan Hella ile 1992’den,  klima ve motor soğutma alanında faaliyet gösteren BEHR HELLA SERVICE  ile 2010’dan ve otomotiv sektörü için göstergeler, kontrol sistemleri, müşirler üretmekten  VDO ile de 2002 yılından günümüze sektörde başarıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. 

 


Kategoriler: Yedek Parça