İnci GS Yuasa’dan sektörde bir ilk: Ayrıcalıkta ‘Birinci Kart’

İnci GS Yuasa’dan sektörde bir ilk: Ayrıcalıkta ‘Birinci Kart’

Türkiye akü sektörünün öncü kurumlarından İnci GS Yuasa, İnci Akü bayilerine yönelik yeni bir ayrıcalıklar dünyası sunuyor. Ana bayii, perakende satış noktası sahipleri ve çalışanlarına verilecek İnci Akü ayrıcalıkta ‘Birinci Kart’ ile akü satışlarından puan biriktirilecek ve bu puanlar ürün ve hizmet alımlarında kullanılabilecek.

Müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket eden İnci GS Yuasa, bayi ve çalışanlarının memnuniyetini arttırmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. İnci Holding ve GS Yuasa ortaklığı ile faaliyetlerine devam eden İnci GS Yuasa; birlikte çalıştığı bayii sahibi ve çalışanlarının iş yaparken puan kazanacağı, puanlarını dilediğince harcayabileceği ayrıcalıkta ‘Birinci Kart’ uygulamasını hayata geçirdi. Ana bayii ve perakende satış noktaları için hazırlanan Platin, Gold ve Klasik kategorileri bulunan ayrıcalıkta ‘Birinci Kart’, birçok marka ile çapraz kampanya fırsatı ve indirim avantajı da sunuyor.

Müşteri memnuniyetini ve İnci Akü marka sadakatini artırmak, müşterileri daha yakından tanıyarak beklentilerini daha iyi anlamak amacıyla hayata geçirilen proje hakkında bilgi veren İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Hakan Yıldırım; “Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm iş ortaklarımız için en güvenilen enerji depolama şirketi olma vizyonumuza yakışır şekilde, projeler üreterek tüm paydaşlarımızın memnuniyetini artırmak üzere çalışıyoruz. ‘Müşteri Yönetimi Mükemmelliği’ politikamız doğrultusunda, müşterilerimizi ayrıcalıklı kılmak ve memnuniyetlerini arttırmak iş yapış biçimimizin merkezinde yer alıyor. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, kalitemiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla fark yaratmaya devam ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz ayrıcalıkta ‘Birinci Kart’ uygulamasıyla da akü sektöründe ilk ve tek olmayı başardık. Ürünlerimizi tüketiciyle buluşturan bayii ve perakende satış noktalarımız, bizim için çok değerli. Bizlerle olan iş birlikleri için kendilerine teşekkür niteliği taşıyan bu ayrıcalıklar dünyasıyla, iş yaparken kazanabilecek ve onlar için hazırladığımız çeşitli fırsatlardan faydalanabilecekler. Tüketicilerimiz akü satın alımını gerçekleştirdikten sonra, e-garanti sistemine otomatik olarak dahil olacak ve garanti süreci ile ilgili tüm bilgilere Türkiye’nin her yerinden sisteme girerek ulaşabilecekler. Türkiye’nin Alo Akü hattı 444 5 AKÜ (258) ile aküyü Türkiye’nin her yerinden müşterisine ulaştıran İnci GS Yuasa, bu proje kapsamında kampanya dahilinde bulunan her akü için İnci Akü Yol Yardımı da otomatik olarak aktive edecek.” dedi.

Ayrıcalıkta ‘Birinci Kart’ avantajları hakkında detaylar ve yeni üyelik başvuru formu http://www.birincikart.com adresinde yer alıyor.


Kategoriler: Akü