Mutlu Akü Automechanika Frankfurt Fuarı’nda

Mutlu Akü  Automechanika Frankfurt Fuarı’nda

Mutlu Akü, 2 yılda bir Frankfurt’ta düzenlenen ve otomobil yedek parça sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Automechanika Frankfurt’taki yerini aldı. Bu yıl 13-17 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlenen fuarda Mutlu Akü yeni ürün serisini tanıttı.

Bu yıl 13-17 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Frankfurt Fuarı’nda, otomotiv yedek parçaları, sistemler, elektronik parçaları, onarım ve bakım ürünleri, aksesuarlar ve otomobiller için her türlü detay ürünler sergilendi. Automechanika Frankfurt, Türk otomotiv yan sanayi firmalarının dünyaya açılması için önemli bir platform olmanın yanı sıra imalatçı-yatırımcı-alıcı üçlüsünü de bir araya getiriyor.

Mutlu Akü, her yıl 4 kıtada, 10 farklı ülkede gerçekleşen  Automechanika fuarları arasında en büyük otomotiv ve yedek parça fuarı olarak kabul edilen Frankfurt Fuarı’nda, yeni serisi SFB’nin yanı sıra EFB ve AGM ürünlerini de yeni tasarımları ile sergiledi.  Yeni ürünler hakkında ziyaretçilere detaylı bilgiler aktarıldığı fuar süresince; kalitesi, performansı ve sağladığı özel çözüm alternatifleri ile birçok firmaya ürün temin eden MUTLU Akü, yeni pazarlar için olumlu görüşmeler gerçekleştirdi.


Kategoriler: Akü