İntermobil, VDO Servislerini Bir Araya Getirdi

İntermobil, VDO Servislerini Bir Araya Getirdi

2002 yılından bu yana Continental VDO’nun Türkiye’deki tek temsilcisi ve distribütörü olan İntermobil; Türkiye genelinde kurduğu 150’yi aşkın takograf servisi ve 20 dizel tamir servisi ile hizmet veriyor. İntermobil son olarak 2016’nin Ekim ayında Antalya’da düzenlediği organizasyonla VDO servislerini bir araya getirdi.

Sertrans Bakım, Onarım ve Satın Alma Sorumlusu Cengizhan Nevroz, Omsan Filo İşe Alım ve Eğitim Yöneticisi Ahmet Üzmez, Özkorkmaz Takograf Genel Müdürü Savaş Korkmaz, İntermobil Genel Müdürü Rıfat Perahya, VDO Satış Müdürü Abdullah Taşlıca, VDO Teknik Müdürü Ferhat Korkmaz ve VDO Teknik Destek Uzmanı Cihan Aybek yaklaşık 150 katılımcının dijital takografa dair sorularını cevaplandırdı. Üç gün boyunca devam eden toplantı için dijital takografın ve takım ruhunun önemini vurgulayan “Yola Çıkıyoruz” konsepti üzerinden ilerlendi.

Birinci gün Selin Selamet tarafından verilen kişisel gelişim eğitimiyle başlayan VDO Servis Toplantısı 2. ve 3. gün teknik bilgi aktarımı ile devam edip, Takograf Dünyası Takograf Servisi’ne “Yılın Birincisi” kupası, plaketi ve hediye çekinin, Doğan Takograf Servisi’ne “Yılın İkincisi” plaketi ve hediye çekinin, Günindi Takograf Servisi’ne “Yılın Üçüncüsü” plaketi ve hediye çekinin ve yine Günindi Takograf Servisi’nden Mehmet Günindi’nin VDO Sadakat Plaketi’ni aldığı ödül töreni ile sona erdi.

Katılımcılara verilen ödüllerin yanı sıra Özkorkmaz Takograf’a da verilen “altın plaketler” ile sektöre yaptıkları katkı ve uyumlu iş birlikleri için teşekkür edilirken; Sertrans Bakım, Onarım ve Satın Alma Sorumlusu Cengizhan Nevroz ve Omsan Filo İşe Alım ve Eğitim Yöneticisi Ahmet Üzmez’e de toplantıya yapmış oldukları katkıdan ötürü birer plaketle teşekkür edildi. Üç gün boyunca yoğun biçimde bilgi aktarımı yapılan ve VDO markasına dair yeni mesajlar verilen katılımcılar ayrıca ilk kez kişisel gelişim konularını hem iş hem de özel hayatlarında ne şekilde uygulayabileceklerine dair bilgi sahibi olma şansı yakaladılar.


Kategoriler: Yedek Parça Akü