Ditaş Automechanika Shanghai Fuarı’na Katıldı

Ditaş Automechanika Shanghai Fuarı’na Katıldı

Direksiyon ve süspansiyon sistem parçaları üretiminde sektörün lider firmalarından DİTAŞ, 30 Kasım-3 Aralık tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Shanghai fuarına katıldı.

Fuara Hall 2 D25 No’lu alandaki standıyla katılan DİTAŞ, hedeflediği pazar konumuna ulaşması, ürünlerinin pazar tarafından daha iyi algılanması ve müşteri portföyünü genişleterek kalitesini Uzak Doğu pazarına yansıtmayı sağladı.

Fuar süresince DİTAŞ adına görüşme yapmak adına Pazarlama&Satış Genel Müdür Yardımcısı Koray GÜNER, Ar-Ge ve Üretim Grup Müdürü Tezay KARTAL ve Asya&Pasific Satış Uzmanı,Yang XUILIN katılım göstermiştir.

Automechanika Shanghai fuarı 30 Kasım – 3 Aralık 2016 tarihleri arasında Şanghay’da gerçekleşmiştir. Dünyanın en büyük fuar organizatörleri tarafından düzenlenen uluslararası ticari fuar, Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenmektedir. Dünyanın 140 ülkesinden 5 bin 700 firmanın yer aldığı 12. Automechanika Şangay Fuarı’na Türkiye’den de 29 firma milli katılım ile olmak üzere toplam 40 firma hazır bulundu. Fuara Almanya, İtalya, Kore, Tayvan, İngiltere, ABD, Singapur, Malezya ve birçok ülkeden katılım olurken, Türkiye 714 metrekare ile en büyük yabancı ülke milli standı oldu. Uzak Doğu bölgesi başta olmak üzere pek çok ülkeden 120 binden fazla ziyaretçinin geldiği fuarda Türk Otomotiv Yan Sanayi firmaları profesyonel ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.


Kategoriler: Yedek Parça