Würth Motor Temizleyici Sprey

Würth Motor Temizleyici Sprey

Würth yüksek performansa sahip ürünleri ile sektöre yeni ürünler kazandırmaya devam ediyor.  Binlerce ürün çeşidini bir arada bulunduran ve müşterilerinin beğenisine sunan Würth’ün yeni ürünü Motor Temizleyici Sprey, binek araç, motosiklet, çim biçme makinesi ve benzeri tüm motor tipleri için uygundur.

Motor üzerindeki yağ, gres ve inatçı kirleri kolay ve hızlı bir şekilde temizler. Sızma özelliği sayesinde, ulaşılması zor olan noktalara rahatlıkla ulaşır, kolayca nüfuz eder ve temizler. Temizleme işlemine ek olarak parlak bir görünüm kazandırır ve motor yüzeyinde koruma sağlar.

Ürün, motor aksamında bulunan parçalara, elektronik devrelere, kauçuk, plastik ve boyalı yüzeylere zarar vermez. Silikon içermez.

Turunçgil esansı içeren Würth Motor Temizleyici Sprey,  aynı zamanda çevreye zarar vermeyen, ozonla dost itici gazlar içerir.

Kullanımı son derece kolaydır. Sprey kutudaki ürün, kullanmadan önce iyice çalkalanır. Uygulanacak yüzeye 20 cm mesafeden sıkılır. Kirli yüzeylere sıkıldıktan sonra nüfuz etmesi, yağ, gres ve kirlerin akması beklenir. Çok kirli ve yağlı alanlarda işlem birkaç kez tekrarlanabilir. Kirler yüzeyden aktıktan sonra motor su ile yıkanabilir ya da kuru bir bezle silinerek temiz ve parlak bir görünüme sahip olması sağlanabilir. Ayrıca kirler yüzeyden aktıktan sonra basınçlı hava ile kurutularak da temiz ve parlak bir görünüm elde edilebilir.


Kategoriler: Genel Haberler