Maysan Mando, Automechanika Istanbul Fuarı’nda Ziyaretçilerden Tam Not Aldı

Maysan Mando, Automechanika Istanbul Fuarı’nda Ziyaretçilerden Tam Not Aldı

Türkiye’nin ilk amortisör üreticisi olan Maysan Mando, 6-9 Nisan 2017 tarihlerinde İstanbul’un ev sahipliğinde düzenlenen ve sektörün dünyadaki en büyük organizasyonlarının başında gelen Automechanika Istanbul Fuarı’nda; ileri teknolojiyle geliştirdiği inovatif ve katma değerli ürünleriyle, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan, orijinal ürün kanalı OEM’lerde onlarca dünya markasına hizmet veren Maysan Mando, sektörün dünya ölçeğindeki en büyük organizasyonlarından biri olan Automechanika İstanbul Fuarı’nda adından başarıyla söz ettirdi.

Automechanika Istanbul Fuarı’na katılan Maysan Mando, ileri teknolojiyle geliştirdiği yenilikçi ve inovatif ürünlerini sergilerken, fuar boyunca ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

6-9 Nisan 2017 tarihlerinde, TÜYAP İstanbul’un ev sahipliğinde düzenlenen Automechanika Istanbul 2017 Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi ve Yedek Parça Fuarı’nda Maysan Mando, kendisine ayrılan Salon 2, A165 no’lu stantta misafirlerini ağırladı.

Verimli Görüşmelere İmza Attı

Bölgenin en kapsamlı fuarında Maysan Mando, 4 gün boyunca hem mevcut müşterileri, hem de potansiyel müşteri adaylarıyla oldukça verimli görüşmelere imza attı.

Automechanika Istanbul Fuarı’nın Maysan Mando adına oldukça başarılı geçtiğini belirten Maysan Mando Satış ve Pazarlama Departman Müdürü Sevinç Bilgin Bozyaka, her yıl katıldıkları fuar kapsamında, Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları sonucu geliştirdikleri nitelikli ve çağın gerekliliklerine uygun ürün gruplarına, ziyaretçilerin ilgisinin memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

Sürekli Gelişim Odaklı Çalışmaya Devam Edeceğiz

Organizasyon boyunca ülkemizi en iyi şekilde temsil etme gayretinde olduklarını kaydeden Bozyaka, bilgi ve teknolojiyle entegre olmuş geniş yelpazedeki ürün ve hizmetleriyle, küresel rekabette fark yaratan çalışmaları öncelik haline getirdiklerine vurgu yaparken, toplam kalite yönetimi çerçevesinde de sürekli gelişim odaklı çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Çalışmalarımız Daha da Hızlanacak

Fuara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Maysan Mando Satış & Pazarlama OEM – Aftermarket Kısım Müdürü Artun Baran ise, “Müşterilerimizde her geçen yıl bir artış var. Automechanika Fuarı, önceki yıllarda olduğu gibi hem mevcut müşterilerimizle, hem de potansiyel müşteri adaylarımızla yaptığımız görüşmeler açısından bizim adımıza oldukça verimli geçti. Başarılı geçen 2015 ve 2016 yılının ardından, 2017 yılının ilk çeyrek sonuçları da hedeflerimiz doğrultusunda geldi. Fuar sonrasında özellikle ihracat anlamında çalışmaların daha da hızlanacağını düşünüyorum” diye konuştu.


Kategoriler: Yedek Parça