ÜÇ-EL Kauçuk Automec 2017 Fuarına Katıldı

ÜÇ-EL Kauçuk Automec 2017 Fuarına Katıldı

Kauçuk üretiminde sektörün lider firmalarından ÜÇ-EL Kauçuk, 25-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Automec Sao Paulo 2017 fuarına katıldı.ÜÇ-EL, hedeflediği pazar konumuna ulaşması, ürünlerinin pazar tarafından daha iyi algılanması ve müşteri portföyünü genişleterek kalitesini Latin Amerika pazarına yansıtmayı başardı.

ÜÇ-EL Kauçuk olarak müşteri portföylerini genişleterek, kalite ve hizmetlerini daha da arttırmayı hedeflediklerini ifade eden ÜÇ-EL Kauçuk Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ORUÇ; “Önemli fuarlarda yer alarak ürünlerimizi global pazarın önde gelen firmaları ile aynı platformda sunmaktayız. Önümüzdeki zamanlarda katılımcı olarak yer alacağımız fuar sayısını arttırarak sektördeki yerimizi daha ileriye taşıyacağız” dedi.

ÜÇ-EL Kauçuk Hakkında

1980 yılında Türkiye otomotiv sektörünün merkezi Bursa’da kuruldu. İlk günden itibaren kaliteyi ön planda tutan felsefe ve tecrübeli personeli sayesinde iç pazarda orijinalin muadili seviyesine ulaştı.1999 yılında uluslararası otomotiv fuarlarına katılım ile yurtdışı piyasalara açıldı.Türkiye yedek parça piyasasının alanındaki lider firması olarak, dünyanın her bölgesinde 60`ın üzerinde ülkeye ulaştı.Kendi mülkü olan yeni fabrikasında, 10.000 m2 kapalı alanda ve 150`nin üzerinde tecrübeli personeli ile büyümeye devam etmektedir. AR&GE bölümü ve yeni geliştirilen ömür test cihazları sayesinde OEM piyasasını da hedeflemektedir.


Kategoriler: Yedek Parça