AR-GE'de Devir MAPA Devri

AR-GE'de Devir MAPA Devri

%100 yerli sermaye ile dünyanın önde gelen debriyaj üreticilerinden olan MAPA, Türkiye'nin sayılı Araştırma - Geliştirme (Ar-Ge) merkezlerinden biri olmanın gururunu yaşıyor.

Türkiye’de otomotiv sektörüne hizmet veren orijinal yedek parça üreticisi olarak 1970 yılında İstanbul’da kurulan debriyaj uzmanı, Türkiye’nin endüstriyel gelişim sürecinde, komple fren sistemleri ve debriyaj setleri ile birçok otomotiv parçasının ilk yerli üreticisi konumunda. MAPA, Ödüllü yenilikçi ürünleriyle sektöründe öncü konumunu AR-Ge merkezi belgesiyle daha da güçlendirdi.

Yeni ürün geliştirmeye odaklı mühendislik tabanı ve dünyanın ancak birkaç debriyaj üreticisinde bulunan ölçme ve test makineleriyle donanımlı bir AR-GE merkezine sahip olan MAPA, otomotiv sektörünün değişen dinamiklerine ve müşterinin özel taleplerine hızlı bir şekilde yanıt verebiliyor.

Ar-Ge ve inovasyonun günümüzde rekabetinin vazgeçilmez unsurlarından biri olduğu bu dönemde, Türkiye'ye katma değer yaratacak ve uluslararası pazarlardaki rekabet gücünün artırılmasına katkı sağlayacak yüksek teknoloji içeren ürünler geliştirmek Mapa'nın öncelikli hedefleri arasında yer alıyor.

50 yıla yakın bilgi ve birikimiyle kalitesini, uzmanlığını ve güvenilirliğini kanıtlayan marka; debriyaj uzmanlığını Ar-Ge gücüyle tescilledi.


Kategoriler: Yedek Parça