MAPA, Servis ve Perakendeci Satış Noktalarıyla Buluştu

MAPA, Servis ve Perakendeci Satış Noktalarıyla Buluştu

Dünyanın önde gelen Debriyaj üreticilerinden MAPA, Doğu Anadolu Bölgesi "MAPA Debriyaj Sistemleri Teknolojileri" konulu seminerini, Servislerin ve Perakendeci satış noktalarının yoğun katılımı ile gerçekleşti.

Seminerde MAPA ürünleri hakkında detaylı teorik bilgi paylaşılmasının yanı sıra katılımcılar pratik uygulama görme olanağı da buldular. Seminer sırasında, sıkça karşılaşılan sorunlar anlatılarak onarım işlemi öncesi faydalı olabilecek bilgiler paylaşıldı. Öte yandan seminerde, katılımcıların sektördeki güncel teknik konular ve gelişmeleri de birbirleriyle paylaşması sağlandı.

Servisler ve perakendeci satış noktalarını her zaman MAPA Ailesi’nin birer ferdi olarak gördüklerini ifade eden MAPA Satış Müdürü Atilla DEDEOĞLU, ”Hedeflerimize ulaşmada servislerimizin ve perakendecilerimizin çok önemli bir yeri var. Bu amaçla dayanışma ve iletişimin arttırılmasında bu tarz organizasyonlara büyük önem veriyoruz. MAPA olarak sektör ile ilgili tüm gelişmeleri, trendleri yakından takip ediyoruz. Kuruluşumuzdan günümüze sürekli kendimizi yenileyen bir yaklaşım içinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz” dedi.

MAPA’nın  seminerleri yıl içerisinde Türkiye’nin çeşitli illerinde devam edecek.


Kategoriler: Yedek Parça