SİMKAN EXPRESS 10'uncu Noktasını Lefkoşa’da Açıyor

SİMKAN EXPRESS 10'uncu Noktasını Lefkoşa’da Açıyor

SİMKAN OTOMOTİV A.Ş., İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana ve Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş, Bursa’dan sonra Kıbrıs Lefkoşa’da 10’nuncu SİMKAN EXPRESS noktasını açmak için U&A Parts ile anlaştıklarını duyurdu.

Bugüne kadar yenilikçi ve fark yaratan işlerle sektörde kendinden sıkça bahsettiren SİMKAN A.Ş., ülkemizde ilk defa uygulamaya başladığı SİMKAN EXPRESS Franchising iş modeline yeni noktalar eklemeye devam ediyor.

Lefkoşa da hizmete girecek olan SİMKAN EXPRESS tüm Kıbrıs’a Alman araç grubunda orijinal ve after market ürünler ile hizmet verecek. Türkiye deki teknoloji ve hizmet kalitesini Utkan Altınkaleim’in sahibi olduğu U&A Parts ile Kıbrıs’a taşıyacak olan Simkan Otomotiv , ihtiyaçların sağlıklı şekilde karşılanmasını sağlayacak. Konuyla ilgili bilgi aldığımız Simkan Otomotiv A.Ş Satış ve Pazarlama Direktörü Alpaslan Topcu “ Kıbrıs operasyonu ile franchise sistemimize bir halka daha ekliyoruz, express ailemiz büyüyor ve bundan çok mutluyuz. Kısa süre içerisinde ciddi gelişmeler sağladık. Kurguladığımız alt yapıda teknoloji bizim için gerçek bir itici güç oldu. Know-how’ı bize ait olan Erp ve B2B sistemlerimiz ile expresslerimizin stoklarını, işletmelerini ve müşterilerini etkin bir şekilde yönetmesine katkı veriyoruz. B2B satış sistemi ile müşterilerimiz doğru parça tespiti, online sipariş takibini rahatça yapabiliyor. Şu anda expresslerimiz ile birlikte yaklaşık 5000 noktaya ulaşıyor ve hizmet veriyoruz” dedi.


Kategoriler: Yedek Parça