Simkan Otomotiv Marka Gecesi Gerçekleşti

Simkan Otomotiv Marka Gecesi Gerçekleşti

22 Ağustos 2017 tarihinde Simkan Marka Gecesi, Simkan Express noktası DNC OTOMOTİV ev sahipliğinde Bursa Sheraton Otel’de gerçekleşti. Katılımcılar arasında OPTİMAL ve GATES firmalarının temsilcileri de yer aldı. Gecede, Simkan Otomotiv’in Türkiye’de exclusive distribütörü olduğu MAG Germany Markası Simkan Otomotiv Pazarlama Direktörü  Alpaslan TOPÇU tarafından tanıtıldı ve katılımcıların soruları yanıtlandı.

Optimal firmasından Bülent VARDAR, markanın ürün portföyü, montaj sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar, garanti kapsam süreleri hakkında bilgi verdi ve ardından katılımcıların sorularını yanıtladı.

Gates firmasından ise Halil KAYABAŞLI ve Tayfun ALTINTAŞ organizasyona katılan isimler oldu. Tayfun ALTINTAŞ ürünlerinin tanıtımlarını bazı öğretici videolarla destekleyerek katılımcılarımıza bilgi verdi.

GEBA firması Genel Müdürü Frank HERMANN aramızda olamadığı için GEBA ürünleri hakkında sunum Satın alma Müdürü Akın BİLSEL tarafından yapıldı. Gecenin sonunda ise Simkan Otomotiv’in Türkiye’de exclusive distribütörü olduğu GEBA Water Pump CEO’su Frank HERMANN ile Skype üzerinden canlı bağlantı gerçekleştirildi. Mr. Frank, GEBA’ nın ilerleyen teknolojiye ayak uydururken yapmış olduğu inovasyonlardan bahsettikten sonra, merak edilen soruları yanıtladı.


Kategoriler: Yedek Parça