Johnson Laminating & Coating, Inc. ve Wynn’s USA firmaları Türkiye'den distribütör arayışı içinde

Johnson Laminating & Coating, Inc. ve  Wynn’s USA firmaları Türkiye'den distribütör arayışı içinde

California’da otomotiv ve bina camları için güneşten koruma ve güvenlik sağlama amaçlı pencere filmleri konusunda lider üreticilerden, Johnson Laminating & Coating, Inc. İsimli firma ve California merkezli, 78 yıldır otomobil kimyasalları konusunda hizmet veren Wynn’s USA firması Türkiye’den distribütör arayışı içindedir.

Johnson Laminating and Coating

California’da otomotiv ve bina camları için güneşten koruma ve güvenlik sağlama amaçlı pencere filmleri konusunda lider üreticilerden, Johnson Laminating & Coating, Inc. isimli firma, pencere filmi urunu için Türkiye'de bir distributor arayışındadır. 10 milyon dolardan daha fazla yıllık satışı olan, yaklaşık 70 elemanın çalıştığı ve yıllık ihracatının satislari icindeki payinin %25e ulastigi firmanin yonetim kurulu baskani Scott Davidson, urunlerini pazarlayabilecek Turk firmalarini kendi ofislerinde ziyaret ederek, diger sehirlerde yerlesik firmalarla ise yine Istanbul’da onceden belirlenecek bir yerde biraraya gelecektir. Eger, Johnson Laminating & Coating firmasinin urununu Turk pazarinda firmanin distributoru olarak pazarlayabileceginizi dusunuyor iseniz, en kisa surede, ABD Ticaret Mustesarligi, Ticaret Atase Yardimcisi Berrin Erturk ile Berrin.erturk@trade.gov adresinden iletisime geciniz.

Wynn’s USA

California merkezli, 78 yildir otomobil kimyasallari konusunda hizmet veren Wynn’s USA isimli firmanin urettigi otomobil kimyasallari; araclarin motor, yakit, klima, egzoz, fren ve sanziman sistemlerini ve arac icinde kullanilan sivilari korumaya yonelik kaliteli, kullanimi kolay, verimli ve uygun fiyatli urunleriyle one cikmaktadir. Buna ek olarak, firmanin urunleri; motor performansini gelistirir / yenilestirir, arac parcalarini korur ve kayganlastirir, oto sivisini onler / yuksek kullanimini azaltir, motor parcalarinin kirlenmesini onler, sizintilari durdurur, degradasyon ve yaslanma oranini onler / azatir, ekzoz gazini azaltir, gozenekler tarafindan kirlenen sistemleri temizler, mevsimsel problemleri onler ve kotu koku problemlerini cozer. Turkiye’de distributor arayisinda olan Wynn’s USA firmasi ideal distrutor adaylarini; Ingilizce bilen, urun stoguna $100.000’dan yuksek yatirim yapabilecek kapasitede, bayilerle ve buyuk servis zincirleriyle hazir ve kurulmus iliskileri olan firmalar olarak belirtmektedir. Wynn’s USA isimli firmanin distributorlugunu yapan Stericraft firmasinin ortagi Craig Sullivan distributor adaylarini kendi ofislerinde ziyaret edecek, diger sehirlerde yerlesik firmalarla ise yine Istanbul’da onceden belirlenecek bir yerde biraraya gelecektir Eger, Wynn’s USA. firmasinin urununu Turk pazarinda firmanin distributoru olarak pazarlayabileceginizi dusunuyor iseniz, en kisa surede, ABD Ticaret Mustesarligi, Ticaret Atase Yardimcisi Berrin Erturk ile Berrin.erturk@trade.gov adresinden iletisime geciniz.


Kategoriler: Genel Haberler