MAPA MAKİNA, Dragon Festivali'nin Güçlü İsimleri Arasında Yerini Aldı

MAPA MAKİNA, Dragon Festivali'nin Güçlü İsimleri Arasında Yerini Aldı

MAPA Makina, 23/24 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Dragon Festivali'ne güçlü bir ekiple katıldı. İlki 2008'de İstanbul'da gerçekleşen dünyanın 3 büyük festivalinden biri olan Dragon Festivali, binlerce takım, on binlerce yarışmacı ve yüzbinlerce davetlinin katıldığı Türkiye'nin tek kurumsaletkinliği olarak kabul ediliyor.

Bu yıl da eğlencenin maksimuma ulaştığı festivalde, sektöründe lider kurumların takımları kürek çekerek kıyasıya yarıştı. Adrenalinin doyasıya yaşandığı bu günde katılımcılar; iş hayatının stresinden uzak, herkesin kurumsal kimliklerinden arınmış olarak mücadele ettiği güzel bir gün geçirmenin keyfini çıkardılar.

MAPA HAKKINDA

Dünyanın önde gelen debriyaj üreticilerinden olan MAPA, Türkiye’de otomotiv sektörüne hizmet veren orijinal yedek parça üreticisi olarak 1970 yılında İstanbul’da kuruldu. Türkiye’nin endüstriyel gelişim sürecinde, komple fren sistemleri ve debriyaj setleri ile birçok otomotiv parçasının ilk yerli üreticisi oldu. Zaman içerisinde, debriyaj üretimine odaklanarak iki ana markası; MAPA ve KraftTech ile binek ve hafif ticari araçlar için debriyaj baskı, disk, volan ve rulman tasarımı, üretimi ve dağıtımı konularında faaliyet göstermeye başladı.

45 yılı aşkın bilgi ve birikimiyle kalitesini, uzmanlığını ve güvenilirliğini kanıtlayan MAPA; üretimde yüksek güvenlik ve sağlık standartlarının yanı sıra tavizsiz çevreci yaklaşımlarıyla da müşterileri ve iş ortaklarınca sektörün lider firması olarak kabul edilmektedir.


Kategoriler: Yedek Parça