11. Simkan Express Noktası Kayseri'de Açıldı

11. Simkan Express Noktası Kayseri'de Açıldı

SİMKAN OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş.  İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya,Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş, Bursa,  Kıbrıs Lefkoşa’dan sonra 11. SİMKAN EXPRESS noktasını açmak için Kayseri’den Çakır Otomotiv ile anlaştıklarını duyurdu.

İnovatif yapısıyla sektörde öncü olan SİMKAN San.Tic. A.Ş., Türkiye’de Simkan ile birlikte uygulanmaya başlayan SİMKAN EXPRESS Franchise iş modelini ülke genelinde genişletmeye devam ediyor.

Son olarak, Kayseri’de hizmete giren SİMKAN EXPRESS, Alman araç grubunda, orijinal ve aftermarket ürünler ile hizmet veriyor. Türkiye’deki teknolojik ve fark yaratan yapısını, Oğuz ÇAKIR’ ın sahibi olduğu Çakır Otomotiv ile Kayseri’ye taşıyan Simkan Otomotiv, Kayseri pazarının ihtiyaçlarını da karşılıyor. Simkan Otomotiv San.Tic. A.Ş Genel Koordinatörü Alpaslan TOPÇU “ Kayseri operasyonu ile franchise iş yapımıza bir nokta daha ekliyoruz, express ailemiz büyüyor ve bundan çok mutluyuz. Bu yapıyı uygulamamızda, teknoloji bizim için gerçek bir kamçı etkisi (bullwhip effect) oldu. Know-how’ı tamamen kendimize ait olan, ERP ve B2B sistemlerimiz ile Express noktalarımızın stoklarını, işletmelerini ve müşterilerini etkin bir şekilde yönetmesine katkı veriyoruz. B2B satış sistemi ile müşterilerimiz doğru parça tespiti, online sipariş takibini rahatça yapabiliyor.


Kategoriler: Yedek Parça