ÜÇEL Kauçuk, Automechanika İstanbul'daydı

ÜÇEL Kauçuk, Automechanika İstanbul'daydı

Kauçuk üretiminde sektörün lider firmalarından ÜÇEL Kauçuk, 5-8 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Automechanika İstanbul Türkiye Fuarı’na katıldı. Otomotiv endüstrisinin bir araya geldiği fuarda ÜÇEL, yeni ürünleri ve yeni projeleri hakkında ziyaretçilerine bilgiler verdi.

ÜÇEL Kauçuk olarak müşteri portföylerini genişleterek, kalite ve hizmetlerini daha da arttırmayı hedeflediklerini ifade eden ÜÇEL Kauçuk Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ORUÇ; “Önemli fuarlarda yer alarak ürünlerimizi global pazarın önde gelen firmaları ile aynı platformda sunmaktayız. Önümüzdeki zamanlarda katılımcı olarak yer alacağımız fuar sayısını arttırarak sektördeki yerimizi daha ileriye taşıyacağız” dedi.

ÜÇEL Kauçuk Hakkında

1980 yılında Türkiye otomotiv sektörünün merkezi Bursa’da kuruldu. İlk günden itibaren kaliteyi ön planda tutan felsefe ve tecrübeli personeli sayesinde iç pazarda orijinalin muadili seviyesine ulaştı.1999 yılında uluslararası otomotiv fuarlarına katılım ile yurtdışı piyasalara açıldı. Türkiye yedek parça piyasasının alanındaki lider firması olarak, dünyanın her bölgesinde 60`ın üzerinde ülkeye ulaştı. Kendi mülkü olan yeni fabrikasında, 10.000 m2 kapalı alanda ve 150`nin üzerinde tecrübeli personeli ile büyümeye devam etmektedir. AR&GE bölümü ve yeni geliştirilen ömür test cihazları sayesinde OEM piyasasını da hedeflemektedir.


Kategoriler: Yedek Parça