Ferdinand Bilstein TR Otomotiv, Bayileri ile Ennepetal’deki Yeni Fabrika ve Lojistik Merkezi Ziyaret Etti
Yazdır Arkadaşına Gönder Yazı Boyutu Büyüt Yazı Boyutu Küçült

Ferdinand Bilstein TR Otomotiv, Bayileri ile Ennepetal’deki Yeni Fabrika ve Lojistik Merkezi Ziyaret Etti

Ferdinand Bilstein TR Otomotiv ekibi 26-28 Nisan tarihlerinde, SWAG ve Blueprint bayilerinden oluşan toplam 34 kişilik grup ile Almanya Ennepetal’de bulunan “bilsteingroup Genel Merkezi”, “bilsteingroup Lojistik Merkezi” ve yeni açılışı yapılan “bilsteingroup Engineering” fabrikasını da içeren Düsseldorf seyahatinde katılımcılarla birlikte keyifli vakit geçirdiler.

İstanbul Atatürk Havaalanı’nda buluşan ekip, uçakla Düsseldorf’a varış yaptıktan sonra Ferdinand Bilstein TR Otomotiv firmasının ana merkezi olan Ferdinand Bilstein GmbH + Co. KG firmasını ziyaret ederek, lojistik merkezi ve yılda 700,000 kWh enerji üreten bir güneş enerjisi sisteminin bulunduğu ve kendi güç tüketiminin %50’sini bu sistem ile karşılayacağı yeni fabrikayı gezdiler. Genel merkezde, Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Genel Müdürü Serdar Aslan tarafından katılımcılara bilstein group, Blue Print ve SWAG marka sunumları yapılarak, bayiler ile bilgi alış verişinde bulunuldu.

Blue Print ve SWAG bayilerinin firma sahiplerinin ve çalışanların katılım gösterdiği ana merkez ziyaretinden sonra Düsseldorf’a hareket eden ekip, Düsseldorf’ta iki gece kalarak, Düsseldorf şehir turu ve tekne gezisinin ardından İstanbul’a geri döndüler.

Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Genel Müdürü Serdar Aslan “ Katılımcılar tarafından çok beğenilen ve firmamızın yıllardır süregelen üretici kimliğini bayilerimizle buluşturması açısından oldukça faydalı geçen bu gezimiz, Temmuz ayında febi bayileri ile birlikte tekrarlanacaktır.” diyerek, bu tür gezilerin bayi ilişkileri açısından büyük önem teşkil ettiğinin altını bir kez daha çizmiştir.

 


Kategoriler: Yedek Parça