Automechanika Dubai 2018 Fuarı’nda Yüksek Kalite Sızdırmazlık Elemanları Temel Conta’dan
Yazdır Arkadaşına Gönder Yazı Boyutu Büyüt Yazı Boyutu Küçült

Automechanika Dubai 2018 Fuarı’nda Yüksek Kalite Sızdırmazlık Elemanları Temel Conta’dan

Automechanika Dubai, bu yıl 1-3 Mayıs arasında, bir kez daha, dünya otomotiv yedek parça sanayinin öncü firmalarını bir araya getirdi. İzmir’den tüm dünyaya yüksek kalite sızdırmazlık elemanları ve mühendislik hizmeti sağlayan Temel Conta, her yıl olduğu gibi, bu yıl da fuardaki yerini aldı.

Temel Conta, 40 yılı aşkın tecrübesi ile ürettiği yüksek kaliteli sızdırmazlık elemanlarını, 136 ülkeden gelen 30 bin üzerindeki ticari ziyaretçiye büyük bir gururla sundu. Üç gün boyunca devam eden, Ortadoğu’nun lider otomotiv yedek parça fuarında Temel Conta, tüm dünyadaki mevcut müşterinden oluşan ziyaretçilerinin yanı sıra, yeni iş anlaşmaları geliştirmek üzere gelen konuklarını, salon 6/D12’deki standında ağırladı.

Türkiye milli katılım organizasyonunun İstanbul Ticaret Odası (İTO) tarafından gerçekleştirilen Automechanika Dubai 2018 Fuarı’nda bu yıl; otomotiv yedek parça, aksesuar ve modifiye, bakım ve onarım, bakım ve yenileme, elektronik donanım ve sistemler, oto yıkama, parça ve sistemleri, yönetim ve dijital çözümler üzerine faaliyet gerçekleştiren 2000’e yakın firma yer aldı.

Sektör üzerine gerçekleşen uluslararası fuarlarda hem Temel Conta markasını hem de Türkiye’yi temsil etmenin heyecanını yaşayan firma, gelecek fuar etkinlikleri için hazırlıklara hız kesmeden devam ediyor.

Temel Conta’nın katılımcı olarak yer alacağı, 11-13 Temmuz’daki INA PAACE Automechanika Mexico, 8-10 Ağustos’taki Automechanika Atlanta, 11-15 Eylül’deki Automechanika Frankfurt, 30 Ekim-1 Kasım’daki AAPEX ve 28 Kasım-1 Aralık’taki Automechanika Shanghai fuarlarının detayları için firma websitesini takip edebilirsiniz.


Kategoriler: Yedek Parça