Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Satış Sonrası Ekibi, Güneydoğu Anadolu yollarında...
Yazdır Arkadaşına Gönder Yazı Boyutu Büyüt Yazı Boyutu Küçült

Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Satış Sonrası Ekibi, Güneydoğu Anadolu yollarında...

Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Teknik Eğitim Takım Lideri Murat Çevik ve Satış Sonrası Uzmanı Kadir Çavuş, 07 Mayıs- 16 Mayıs tarihleri arasında Güneydoğu Anadolu’da gerçekleştirdikleri saha ziyaretleri ile yıllık hedeflerinin önemli bir bölümünü tamamladılar. Bu ziyaretlerde perakendeci ve tamirhanelere teknik bilgi desteği sağlarken çeşitli promosyonlar dağıtarak febi, SWAG ve Blue Print markalarının tanıtımını yaptılar.

Malatya, Elazığ, Diyarbakır ve Mardin’de bulunan oto sanayi bölgelerinde toplam 83 nokta ziyaret edildi. Ziyaretler için özel tasarlanmış, içerisinde araç parçalarının ve kesit parçaların da bulunduğu Bilstein group minivanı ile yapılan ziyaretlerde, görsel olarak ürün tanıtımının yapılması,  febi, SWAG ve Blue Print markaları hakkında teknik bilgi sağlanması bu ziyaretleri daha da etkin kılarak marka bilinirliğini arttırılmasına büyük katkı sağladı.

Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Satış Sonrası Uzmanı Kadir ÇAVUŞ, bu bölgelerde markamıza olan büyük ilginin kendilerini sevindirdiğini, önümüzdeki senenin ziyaret planını hazırlarken tekrar bu bölgelere gidileceğinin haberini şimdiden verdi.         

Bilstein group çatısı altında bulunan febi, SWAG ve Blue Print markalarının tanıtımı, satış sonrası çözümleri, veri alış verişi ve yeni referans tespiti konularında bu ziyaretlerin büyük önemi olduğunu belirten Ferdinand Bilstein TR Otomotiv Teknik Eğitim Takım Lideri  Murat ÇEVİK “Güneydoğu Anadolu bölgesi dinamizmi, misafirperverliği ve rengarek çeşitliliği ile içinde büyük potensiyel barındıran bir bölge. Bu ziyaretimiz ile ürünlerimizi satan, montaj yapan ve kullanan müşterimizle işbirliğimizi güçlendirmiş olduk. Önümüzdeki süreçte de hedeflediğimiz farklı organizasyonlarımızla bu iş birliğini daha da yukarılara taşımak için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyor olacağız. Bu vesile ile tekrar tüm müşterilerimize bizleri kabul edip gösterdikleri misafirperverlik, ürünlerimize gösterdikleri ilgi ve güven için tüm ekip arkadaşlarım adına teşekkür etmek istiyorum” dedi.


Kategoriler: Yedek Parça