Maysan Mando’dan yeni satış rekoru

Maysan Mando’dan yeni satış rekoru

Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi Maysan Mando, yurt içi aftermarket pazarına yönelik haziran ayında gerçekleştirdiği 201.221 adet amortisör satışıyla, bu alanda yeni bir rekora imza atmayı başardı.

Türkiye’nin ilk ve en büyük amortisör üreticisi olan, orijinal ürün kanalı OEM’lerde onlarca dünya markasına hizmet veren Maysan Mando, sektör arenasında gerçekleştirdiği başarılı çalışmalara yeni bir halka daha ekledi.

Maysan Mando, yurt içi aftermarket pazarına yönelik haziran ayında 201.221 adet amortisör satışı gerçekleştirmeyi başardı.

Daha önce, mart ayında gerçekleştirdiği 168.681 adet satış ile bu alanda kendi rekorunu kıran Maysan Mando, haziran ayında gerçekleştirdiği yüksek satış sayesinde, mevcut rekorunu da bir üst seviyeye taşımış oldu.

Bu başarı hepimizin

Yurt içi aftermarket pazarına yönelik gerçekleştirilen satış rekorundan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Maysan Mando Satış Pazarlama Kısım Müdürü Artun Baran, yakalanan bu başarıda emeği geçen tüm Maysan Mando bayilerine teşekkür etti.

“Birlikte başardık” diyen Baran, hedeflerinin her zaman daha iyisine ulaşmak olduğuna vurgu yaparak, ülkemizin ve sektörün gelişimi adına üretmeye devam edeceklerini kaydetti.


Kategoriler: Yedek Parça