NORTON CYCLONIC: Otomotiv Tamir&Bakım’da Baştan Sona Çözüm

NORTON CYCLONIC: Otomotiv Tamir&Bakım’da  Baştan Sona Çözüm

Norton Aşındırıcılar sürekli olarak, müşterilerinin için hayatını kolaylaştıracak yeni yöntemler arayışında... Otomotiv satış sonrası ürün ve hizmetler kapsamında, bu bahsetmiş olduğumuz yaklaşımı zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize ve olası en iyi performansı sunmanıza yardımcı olabilecek ürün ve sistemler geliştirerek gerçekleştiriyorlar.

Norton Cyclonic; her şeyin bir arada olduğu, karoser atölyesinde ürün seçimini daha kolay ve hızlı hale getiren uygulamaya göre renk kodlaması yapılmış Norton’un en yeni zımpara çözümüdür.

Disklerden, rulolardan ve aksesuarlardan oluşan zımparalar spesifik olarak Norton Cyclonic teknolojisi ve ince kum için yumuşak bir sünger taban kullanılarak tasarlanmıştır. Tasarımda yaşanan bu gelişme her bir zımpara aşamasının bir sonraki evre için en iyi finisajı sağlamasına imkan tanımaktadır. Zımparalama süresini en aza indirme, verimliliği artırma ve boya işleminden önce genel olarak mükemmel bir yüzey finisajı sağlama bu işlemin özelliklerinden bazılardır.

ARTIRILMIŞ PERFORMANS

DAHA HIZLI ZIMPARALAMA

Eşsiz delik yapısı sayesinde Norton Cyclonic’in verimliliği, bilindik çok delikli disklere göre %32’ye kadar arttırıldı. Siklon formülü ile benzer yapısı ve yeni delik şekli ile toz çıkarımını %25 oranında düşürmektedir.

Multi-air taban pedleri ile kullanarak en iyi sonucu elde edebilirsiniz.

 

DAHA YAKIN ZIMPARALAMA İŞLEMİ İÇİN DAHA DÜZ YAPILI DİSKLER

Lazer diskler aracılığı ile kesilen kusursuz delikler daha yakından zımpara işlemi yapmak için daha düzgün bir yüzey sağlar, toz emme oranı daha yüksektir ve aşındırıcı yüzey alanı daha fazladır.

KUSURSUZ TEMAS YÜZEYİ

Yeni lazer kesme teknolojisi sayesinde delikler bastırılmadan acılıyor. Böylelikle diskler deformesiz, yüzeylerinde herhangi bir eğilme ya da bükülme olmadan dümdüz formunda kalıyor ve kullanım sonuna kadar istikrarlı, geliştirilmiş bir performans sergiliyor.

TUTARLI SONUÇLAR

Norton seramik minerali sayesinde operatörü zorlamadan çalışır ve işlerinizi kolaylaştırır!

Bilindik disklere göre çok daha iyi sonuç verir ve daha uzun ömürlüdür. Seramik mineralleri keskindir ve serin kesim sağlayarak boya, astar, son kat, alüminyum ve kompozitler üzerinde tutarlı ve benzer çizikli sonuçlar sunar.

Yeni geliştirilen tıkanmaya karşı etkili No-fil® formülü A975 zımpara kağıdı ile birleştirilmiş ve ürün ömrü uzatılmıştır.


Kategoriler: Genel Haberler