bilstein group Automechanika Frankfurt 2018'de siz ziyaretçileri bekliyor

bilstein group Automechanika Frankfurt 2018'de siz ziyaretçileri bekliyor

Standımızda ilk defa kendi fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerle ilgili özel bir bölüm olacaktır ve ilk kez gösterimi yapılacak olan kurumsal videomuzu bu alanda izleyebilme imkanı sunulacaktır. Bu fuarda ziyaretçiler, şirketimizin kuruluşundan (1844 yılından) beri kendi ürettiğimiz parçaları deneyimleyip, bilstein group Engineering ile şirketin binek ve ticari araç yedek parça üretimindeki deneyimi hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler.Tekerler poyrası ve devirdaim gibi tüm üretilen parçalar bu alanda sergilenecektir.

Bu yıl 480 metrekareye ulaşan standın ana alanında, uluslararası tanınmış febi, SWAG ve Blue Print markalarının yanı sıra bilstein group’un en önemli ürün gruplarına da yer verilmiştir. Otomotiv yedek parça sektöründe uzman tedarikçi olarak, ön takımdan elektriğe ve sıvılara kadar 60.000’den fazla farklı parça ile geniş ürün yelpazesi sunulmaktadır. Eksantrik zincirleri ve şaft köselesi gibi bir çok parça orijnal parça tedarikçilerinden sağlanmaya devam etmektedir.

Yeni kurumsal filmimizi ve bilstein group’un güçlü yanlarını standımızda bulunan geniş LED ekranda izleyebilirsiniz. Filmimizde köklü firmamızın Ennepetal’deki ana merkezine, son teknoloji lojistik merkezine ve kalite laboratuarımıza ait sahneler görebilirsiniz. Bar bölümümüzde müşteriler ve misafirlerimiz toplantı yapma ve bilgi alışverişinde bulunma imkanına sahip olabilirsiniz.


Kategoriler: Yedek Parça