NSK eğitim videoları otomobil tamirlerini daha hızlı, daha emniyetli, daha güvenilir yapmaktadır

NSK eğitim videoları otomobil tamirlerini daha hızlı, daha emniyetli, daha güvenilir yapmaktadır

Automechanika Frankfurt 2018 Fuarı, teker poyra rulmanlarını değiştirirken becerilerini geliştirmek isteyen tamirhaneler için iki kapsamlı NSK eğitim videosunun tanıtımına tanıklık yaptı. Poyra rulmanı değiştirme prosedürlerine açık, adım adım bir yaklaşım sunan videolar, bu tür onarımın Avrupa genelinde müşteriler için daha hızlı, daha emniyetli ve daha güvenilir olmasını sağlamak için kullanışlı ve bilgilendirici ipuçları da sunmaktadır.

Poyra rulmanlarının tamiri, tamirlerin en basiti değildir ve aslında birçok tamirhaneye zorluk çıkarabilir. Avrupa'nın birçok bölgesinde yaygın rekabet olmasından dolayı tamirhane teknisyenleri tarafından yapılan hatalar pahalıya mal olmaktadır. Yeni NSK videoları bu sorunudüzeltmek için ortaya çıktı.

İlk video, bir ön Poyra I jenerasyon rulmanın değiştirilmesine odaklanırken, diğeri, ABS sinyali için kodlayıcılı bir Poyra I rulmana odaklanır. Her bir video, ayrıntılı ve kapsamlı olup, her bir adımın metin açıklamalarını ve video görüntülerini desteklemek için açılır pencere ipuçlarını sunmaktadır.

Eğitim videoları, başarılı bir onarım için izlenecek özel aşamaları, uygulanacak doğru araç tipleriyle birlikte eksiksiz olarak göstermektedir. Videoların, garajların Poyra 1 jenerasyon rulmanlarının montajındaki enkoderin yanlış tarafa takılması gibi yaygın hataların yapılmasının önlenmesine yardımcı olacağı umulmaktadır.


Kategoriler: Yedek Parça