MAPA, Automechanika Innovation Award'a Aday Gösterildi

MAPA, Automechanika Innovation Award'a Aday Gösterildi

Automechanika Frankfurt Fuarı’nda  MAPA, bir kez daha, alanında dünyanın en prestijli ödüllerinden Automechanika Innovation Award'a aday gösterildi.

MAPA Automotive bu sene de, 11 - 15 Eylül tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenlenen , otomobil yedek parça sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Automechanika Fuarı'na katılıdı. MAPA, fuar etkinlikleri arasında bulunan ve en inovatif katılımcıları belirleyen Automechanika Innovation Award ödüllerinde, uluslararası sektör uzmanlarından oluşan bağımsız jüri üyelerinin kararlarıyla parça ve komponentler kategorisinde, ödül almaya aday gösterildi.

MAPA Hakkında

Dünyanın önde gelen debriyaj üreticilerinden olan MAPA, Türkiye’de otomotiv sektörüne hizmet veren orijinal yedek parça üreticisi olarak 1970 yılında İstanbul’da kuruldu. Türkiye’nin endüstriyel gelişim sürecinde, komple fren sistemleri ve debriyaj setleri ile birçok otomotiv parçasının ilk yerli üreticisi oldu. Zaman içerisinde, debriyaj üretimine odaklanarak iki ana markası; MAPA ve KraftTech ile binek ve hafif ticari araçlar için debriyaj baskı, disk, volan ve rulman tasarımı, üretimi ve dağıtımı konularında faaliyet göstermeye başladı.

45 yılı aşkın bilgi ve birikimiyle kalitesini, uzmanlığını ve güvenilirliğini kanıtlayan MAPA; üretimde yüksek güvenlik ve sağlık standartlarının yanı sıra tavizsiz çevreci yaklaşımlarıyla da müşterileri ve iş ortaklarınca sektörün lider firması olarak kabul edilmektedir.


Kategoriler: Yedek Parça