Schaeffler’den LuK Ağır Vasıta Kataloğu

Schaeffler’den LuK Ağır Vasıta Kataloğu

Orijinal parça kalitesindeki, kaliteli ve uzun ömürlü yedek parçaları kullanmak, filo operatörlerinin ve nakliye şirketlerinin toplam sahip olma maliyetini azaltmaları ve servis aralıklarını uzatmaları açısından önemlidir. Bu durum özellikle Ağır Vasıtaların debriyaj tamirinde ayrı bir önem taşır. Schaeffler, LuK markasıyla Aftermarket ticari araç segmentinin köklü ve güçlü bir ortağı olmakla birlikte ürün portföyünü sürekli güncellemektedir.

Yakın zamanda yayınlanan "2018/2019 Ağır Vasıtalar için LuK Debriyajları" adlı yedek parça kataloğu da bu güncellemeler sonucunda oldukça kapsamlı hale getirilmiştir. Yeni baskı; DAF, IVECO, MAN, Mercedes-Benz, Renault, Scania ve Volvo gibi dünya devi markalarının da aralarında bulunduğu 160'dan fazla kamyon ve otobüs modeli için 300'den fazla RepSet onarım çözümü ve 2.300'den fazla araç uygulaması içeriyor. Tamirhane ve dağıtım ortakları, sayfa sayısı 250'nin üzerinde olan bu katalog sayesinde, servis aralıklarını uzatmaya önemli derecede katkı sağlayan Schaeffler çözümleriyle ilgili tüm bilgilere ulaşabilir. Bu çözümler arasında LuK SmarTAC kendinden ayarlı debriyaj, yenilikçi HD 30 PLUS LuK debriyaj balatası, LuK 6 yaylı burulma damperi benzeri çok aşamalı sönümleme sistemleri bulunmaktadır. Kataloğun yeni baskısına Mercedez-Benz Actros 4 ve Atego 3 gibi Euro-6 emisyon standartlarıyla uyumlu araçlar için LuK RepSet onarım çözümleri eklendi.                                                       

Kataloğun net tasarımı ve açıklayıcı semboller uygun araç modeli ve yedek parça aramalarını kolaylaştırıyor. Tüm bilgiler İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve ilk kez Rusça ve Lehçe dillerinde yayınlanmıştır. Söz konusu katalog Schaeffler Automotive Aftermarket Bölümü distribütörlerinden temin edebilir. Ayrıca www.schaeffler.com.tr ve www.repxpert.com.tr adreslerinden de kataloğu indirebilirsiniz.


Kategoriler: Yedek Parça