İtalya’nın Ünlü İletişim Uzmanı Alberto Castelvecchi, Autopromotec Fuarı Sponsorluğunda Türkiye’ye Geliyor...

İtalya’nın Ünlü İletişim Uzmanı Alberto Castelvecchi, Autopromotec Fuarı Sponsorluğunda Türkiye’ye Geliyor...

İtalya’nın en büyük markalarının CEO’larına, önde gelen politikacılara, hükümet birimlerine, uluslararası bankalara ve kuruluşlara “çok kültürlü ortamlarda iletişim teknikleri”, “vücut dili” ve “liderlik” dersleri veren Alberto Castelvecchi, 31 Ekim-2 Kasım 2018 tarihlerinde Autopromotec sponsorluğu ile bir kez daha Türkiye’ye geliyor.

Aftermarket pazarının Türkiye’deki gelişimini yakından takip eden ve Türk Pazarına olan desteğiyle bilinen Autopromotec Fuarı, Türkiye’deki sektörel kurumlarla sıkı işbirliği içerisinde tanıtım çalışmalarına hız verdi. Bu çalışmalar kapsamında organize edilen eğitim seminerlerine, dış pazarları hedefleyen otomotiv sektörünün tüm firmaları davet ediliyor.

‘’OTOMOTİV SEKTÖRÜNDE ULUSLARARASI BAŞARI İÇİN İLETİŞİM TEKNİKLERİ’’

31 Ekim’de, OIB Otomotiv İhracatçıları Birliği işbirliği ile Bursa’da

1 Kasım’da, GOSB Gebze Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü işbirliği ile Gebze’de, 

2 Kasım’da EBSO Ege Bölgesi Sanayi Odası İşbirliği ile İzmir’de, yapılacak eğitim seminerlerinin konusu ‘’Otomotiv Sektöründe Uluslararası Başarı İçin İletişim Teknikleri’’. 

Autopromotec Fuarı Türk Pazarı Danışmanı ve Sancar Consulting Firması Genel Müdürü Adnan Tolga Sancar organizasyon ile ilgili açıklamada bulundu: “2 sene önce yine Autopromotec Sponsorluğunda gerçekleştirdiğimiz, Prof.Castelvecchi ile uluslararası pazarda başarı için iletişim teknikleri semineri, otomotiv sektöründe geniş yankı uyandırdı. Gelen yoğun istek üzerine, Prof. Castelvecchi bir kez daha İstanbul, Bursa ve İzmir’de eğitimler vermek üzere bizlerle olacak. Tüm dünyanın zor bir dönemden geçtiği şu günlerde, ülkemizin ihracatına faydalı olacak ve firmalarımıza dış ticarette başarı getirecek böyle bir etkinliğin parçası olmaktan dolayı çok mutluyuz. Uluslararası arenada iş yapmak isteyen tüm otomotiv firmalarını bu seminerlere katılmaya davet ediyoruz.

Autopromotec Fuarı Koordinatörü Emanuele Vicentini de aşağıdaki açıklamalarda bulundu:
“İtalya-Türkiye ticari ve diplomatik ilişkilerinin, tarihin en iyi dönemini yaşadığı şu günlerde, Autopromotec Fuarı olarak, Türk Firmalarının ihracatını geliştirmelerine çok uygun ve mükemmel bir fırsat sunuyoruz. İtalya ve Türkiye, bölgenin en yüksek karşılıklı ticaret hacmine sahip, gerçek stratejik ortak iki ülkesidir. Türk Pazarına güveniyor ve Türkiye’ye yıllardır yatırım yapıyoruz. Türkiye’nin otomotivdeki potansiyelinin farkındayız. Autopromotec olarak, Türkiye’nin 2023 Hedeflerini yakalaması ve İtalya ile ticaretini artırması için profesyonel bir zemin hazırladık. Tüm firmaları bu fırsatı yakalamaya davet ediyoruz. ”

AUTOPROMOTEC FUARI, AFTERMARKET PAZARINDA FAALİYET GÖSTEREN TÜRK FİRMALAR İÇİN KAÇIRILMAMASI GEREKEN BİR BULUŞMA!

Autopromotec 2017, 158.000 m2’lik 14 holde ve 30.000 m2’nin üzerinde açık alanda gerçekleştirildi. 1.599 firmanın katıldığı Fuarı, 113.616 profesyonel ziyaret etti. 30’u aşkın Türk Firma da fuarda yerini aldı.

Aftermarket sektörünün Avrupa’daki en önemli uluslararası buluşma noktalarından olan ve dünyanın dört bir yanından alım heyetlerinin iştirak ettiği  “Autopromotec Uluslararası Otomotiv Ekipmanları ve Aftermarket Fuarı” 22-26 Mayıs 2019 tarihlerinde 28. kez kapılarını açıyor.